Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Intrerupator de perete Sonoff T1 EU TX, 3 canale, WiFi, HomeKit, Alb Cod produs: SON-148757
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Iluminare LED | Cu iluminare |
| Material | Sticla securizata |
| Rama | Fara rama |
| Smart | Da |
| Tip | Standard |
| Tip actionare | Panou touch |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs | Intrerupator smart |
| Utilizare | Interior |
DESCRIERE
Intrerupator de perete Sonoff T1 EU TX, 3 canale, WiFi, HomeKit, Alb
Sonoff TX este un întrerupător de lumină tactil și inteligent. Acesta poate fi operat cu ajutorul unei aplicații prin WiFi sau clasic, prin atingere. Puteți aprinde lumina în camera dorită acasă, indiferent unde vă aflați. Fabricat din materiale de înaltă calitate, cum ar fi ABS rezistent la căldură și sticlă călită, acesta asigură siguranța și se integrează perfect în orice cameră. Iluminarea blândă a comutatorului, accentuează subtil designul său
și îl face vizibil pe timp de noapte.
Folosind aplicația, puteți partaja cu ușurință controlul iluminatului cu alți utilizatori.
Utilizatorii pot opera de la distanță dispozitivele conectate prin intermediul aplicației gratuite eWeLink disponibilă pe platformele iOS și Android. De asemenea, este posibilă operarea prin atingere și prin telecomandă (433MHz). Datorită conexiunii la rețea, sincronizarea stării dispozitivelor are loc instantaneu, astfel încât aplicația afișează întotdeauna date actualizate. Acest lucru vă permite să mențineți controlul deplin asupra consumului excesiv de energie din locuința dvs.
Puteți seta propriile programări pentru a porni/opri automat dispozitivele la o anumită oră sau după o anumită oră.
| Model | T1EU3C-TX |
|---|---|
| Tensiune | 100~240 V AC |
| Curent maxim | 1 A (canal) |
| Putere maximă LED | 100 W (canal) |
| Culoare | albă |
| WiFi | 802.11 b/g/n |
| Criptare WiFi | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Material | Sticlă călită / PC V0 |
| Număr de canale | 3 |
| Dimensiunile orificiului de montare | 86 mm x 86 mm x 35 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Intrerupator de perete Sonoff T1 EU TX, 3 canale, WiFi, HomeKit, Alb







