Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Irigator bucal electric FairyWill F30, IPX7, 5 moduri de functionare, 6 duze incluse, Negru Cod produs: FAI-147922
Vezi toate produsele din categoria Irigatoare bucale
| Specificatii Tehnice | |
| Beneficii | Curata |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Numar capete incluse | 6 |
| Numar programe | 5 |
| Numar trepte de presiune | 5 |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip irigator bucal | Electric |
| Tip miscare | Pulsare |
| Tip produs | Irigator bucal |
| Zona corporala | Dinti |
Irigator bucal electric FairyWill F30, IPX7, 5 moduri de functionare, 6 duze incluse, Negru
Irigator FairyWill F30 (negru).
Acum puteți avea grijă și mai amănunțită de igiena dvs. orală. Irigatorul FairyWill F30 oferă până la 5 moduri din care puteți alege și vă permite să vă curățați dinții în profunzime. Îndepărtează până la 99,99% din impurități. Vine cu până la 6 duze interschimbabile, astfel încât întreaga familie poate folosi irigatorul. F30 este, de asemenea, rezistent la apă IPX7, astfel încât îl poți folosi chiar și sub duș.
Curățare temeinică
Irigatorul elimină cu succes resturile alimentare și tartrul, masând în plus gingiile și îmbunătățind circulația. Nu numai că vă poate curăța în profunzime dinții, dar poate îmbunătăți și starea acestora. Tehnica de pulsație folosită, încât jetul de apă la o presiune de 35-75 PSI ajunge chiar și în acele zone pe care o periuță de dinți obișnuită nu le va curăța.
5 moduri de funcționare
Irigatorul oferă până la 5 moduri de funcționare pentru a răspunde mai bine nevoilor utilizatorilor. Pulsațiile de apă la o frecvență de 1200 de ori pe minut vor curăța eficient gura. Modul soft va fi ideal pentru cei cu gingii sensibile. Normal este perfect pentru utilizarea zilnică. Pentru a scăpa de tartru, utilizați Potent. Point va fi perfect în lupta împotriva diferitelor boli ale gingiilor. Alege-l pe cel potrivit pentru tine!
Rezervor de apă încăpător
Irigatorul este echipat cu un rezervor de apă mare, cu o capacitate de 300 ml. Acest lucru este suficient pentru a vă permite să vă spălați bine pe dinți fără a fi nevoie să îl umpleți din nou. Îl puteți curăța cu ușurință atunci când este necesar, prevenind astfel proliferarea bacteriilor.
6 duze interschimbabile incluse
Veți găsi în set nu mai puțin de 6 duze pentru irigatorul dumneavoastră. Astfel, întreaga dvs. familie îl poate folosi pentru a-și curăța dinții. Setul include 3 vârfuri standard, un vârf parodontal, un vârf pentru limbă și un vârf ortodontic Toate vârfurile sunt relativ lungi, permițându-vă să ajungeți chiar și în zonele greu accesibile ale gurii. Notă: pentru a evita proliferarea bacteriilor și pentru a menține igiena, vă recomandăm să înlocuiți duza la fiecare 3 luni sau cam așa ceva.
Durată lungă de funcționare
Designul fără fir al irigatorului vă va oferi o libertate incredibilă, în timp ce bateria de lungă durată pentru până la 70 de zile de funcționare cu o singură încărcare! Pentru a reînnoi energia dispozitivului, este suficient să îl conectați la încărcare cu un cablu USB-C. După aproximativ 4 ore, acesta va fi din nou complet operațional!
Rezistent la apă
Dispozitivul este rezistent la apă IPX7, ceea ce vă permite să îl aveți cu dvs. chiar și sub duș. Puteți spăla hardware-ul sub apă curentă pentru a-l păstra în stare bună pentru mai mult timp.
Ușor și portabil
Dispozitivul este perfect pentru călătorii - este extrem de ușor și portabil. Îl puteți introduce fără probleme într-un rucsac sau chiar într-o geantă! Dispozitivul se potrivește perfect în mână și este incredibil de confortabil de utilizat.
Inclus:
- Irrigator
- manual de instrucțiuni
- Cablu
- 6 duze interschimbabile
| Producător | Fairywill |
|---|---|
| Model | F30 |
| Culoare | Negru |
| Moduri de funcționare | 5 |
| Rezistent la apă | IPX7 |
| Putere nominală | 6-7 W |
| Tensiune de intrare | 5V |
| Tensiune de funcționare | 3.7V |
| Temperatura | 0-50 ℃ |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Irigator bucal electric FairyWill F30, IPX7, 5 moduri de functionare, 6 duze incluse, Negru







