Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Irigator bucal electric Seago SG-8001, IPX7, 3 moduri de functionare, 5 duze incluse, Alb Cod produs: SEA-147928
Vezi toate produsele din categoria Irigatoare bucale
| Specificatii Tehnice | |
| Beneficii | Curata |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Numar capete incluse | 5 |
| Numar programe | 3 |
| Numar trepte de presiune | 3 |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip irigator bucal | Electric |
| Tip miscare | Pulsare |
| Tip produs | Irigator bucal |
| Zona corporala | Dinti |
Irigator bucal electric Seago SG-8001, IPX7, 3 moduri de functionare, 5 duze incluse, Alb
Irigator bucal Seago SG-8001
Acum puteți avea și mai multă grijă de igiena dvs. orală. Dispozitivul de curățare cu ață dentară cu apă Seago SG-8001 funcționează la o frecvență de până la 1800 de lovituri pe minut și curăță eficient chiar și acele zone la care o periuță de dinți obișnuită nu poate ajunge. Eficiența sa este de până la 99%! Puteți alege dintre 3 moduri de curățare și vă va dura până la 30 de zile cu o singură încărcare. Kitul include, de asemenea, 5 duze de irigare interschimbabile.
Foarte eficient
Cu acest irigator puteți curăța în profunzime chiar și acele zone ale gurii greu accesibile, la care o periuță de dinți normală nu poate ajunge, cum ar fi spațiile dintre dinți. Cu o frecvență de până la 1800 de mișcări pe minut, SG-8001 elimină murdăria și resturile alimentare cu o eficiență de până la 99%. Cu Seago veți avea grijă de igiena dumneavoastră orală și veți încânta pe toată lumea cu un zâmbet frumos!
Duze de înlocuire incluse
Setul include 5 duze interschimbabile, astfel încât să puteți ajusta dispozitivul de curățare a aței dentare cu apă în funcție de nevoile dvs. 2 duze standard sunt perfecte pentru utilizarea zilnică - vă permit să îndepărtați eficient reziduurile alimentare. Duza parodontală este perfectă pentru persoanele care se luptă cu bolile gingivale. Duza ortodontică este potrivită pentru cei care poartă aparat dentar și proteze dentare. De asemenea, puteți utiliza vârful special pentru curățarea limbii.
3 moduri de curățare
Aparatul de curățare cu ață dentară SG-8001 oferă, de asemenea, 3 moduri de curățare din care puteți alege. Este perfect pentru utilizarea zilnică și pentru curățarea dinților și a protezelor dentare. Daily este perfect pentru utilizarea zilnică - scapă de murdărie și resturi alimentare. High oferă o curățare și mai temeinică - poate face față chiar și celor mai încăpățânate murdării. Pulse oferă un masaj blând al gingiilor. În plus, dispozitivul reține ultimul mod utilizat.
Timp de lucru îndelungat
Nu vă faceți griji că trebuie să vă reîncărcați atât de des dispozitivul de curățare cu apă. SG-8001 este echipat cu o baterie puternică litiu-ion care asigură o durată de funcționare impresionant de lungă. Un dispozitiv complet încărcat vă poate servi până la 30 de zile, presupunând că îl folosiți în fiecare zi timp de aproximativ 2 minute (în modul zilnic). Încărcarea sa convenabilă este permisă de cablul inclus.
Și mai multă comoditate
Dispozitivul este foarte ușor de utilizat și oferă confort. Este relativ ușor și se potrivește bine în mână. Este echipat cu un rezervor de apă încăpător, care este ușor de umplut. Rezervorul de apă este, de asemenea, extrem de rezistent la scurgeri, astfel încât nu vă faceți griji cu privire la scurgeri. În plus, dispozitivul de curățare a aței dentare se oprește automat după 2 minute de funcționare. Astfel, puteți fi sigur că îl folosiți exact pentru perioada de timp potrivită.
În cutie
- Irigator/Duș bucal
- Duze x5 (2x duză standard, 1x duză parodontală, 1x duză ortodontică, 1x curățător de limbă)
- Cablu de încărcare
| Marca | Seago |
|---|---|
| Model | SG-8001 |
| Culoare | Alb |
| Frecvență | Până la 1800 de lovituri pe minut |
| Tip de baterie | Litiu-ion |
| Consum de energie | 2W |
| Tensiune de intrare | 5V |
| Timp de încărcare | Aproximativ 6h |
| Timp de funcționare | Aproximativ 30 de zile (atunci când este utilizat o dată pe zi timp de 2 minute în modul zilnic) |
| Oprire automată | După 2 minute |
| Material | ABS, PC, PMMA |
| Dimensiuni | Aproximativ 63x83x298mm |
| Greutate | Aproximativ 300g |
| Moduri de funcționare | Mare, Zilnic, Puls |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Irigator bucal electric Seago SG-8001, IPX7, 3 moduri de functionare, 5 duze incluse, Alb







