Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lampa pentru monitor Yeelight Aries Pro, LED, 10W, 250lm, 2700-6500 K, USB-C, Negru Cod produs: YEE-173978
Vezi toate produsele din categoria Veioze si Lampi Smart
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Clasa de eficienta energetica | Nu e cazul |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Inaltime | 73 mm |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Tip alimentare | USB-C |
| Tip bec | LED |
| Tip intrerupator | Touch |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Lampa |
| Tip soclu | LED |
Lampa pentru monitor Yeelight Aries Pro, LED, 10W, 250lm, 2700-6500 K, USB-C, Negru
Yeelight Aries Pro este o lampă practică pentru monitor care combină o calitate excelentă a iluminării cu un control convenabil. Oferă o luminozitate de până la 250 lm, un indice de redare a culorii ridicat CRI Ra95 și o temperatură a culorii reglabilă (de la 2700 K la 6500 K). Designul, bazat pe 78 de LED-uri, garantează o lumină uniformă, naturală, ideală pentru lucrul la birou, studiu și utilizarea zilnică a computerului. Setul include, de asemenea, o telecomandă pentru operarea ușoară a lămpii.
Confort pentru ochi și culori naturale
Lampa este proiectată pentru lucrul prelungit la monitor. Unghiul asimetric de iluminare de 45° direcționează lumina pe suprafața biroului, reducând reflexiile și strălucirea pe ecran. Mai mult, lipsa pâlpâirii și reducerea emisiilor nocive de lumină albastră reduc oboseala ochilor.
Lumină reglabilă în mod infinit și moduri de funcționare
Yeelight Aries Pro permite reglarea infinită a luminozității de la 10% la 100%, precum și temperatura de culoare infinit variabilă - de la cald 2700 K la rece 6500 K. De asemenea, puteți alege din trei moduri cu o singură atingere, care sunt ideale pentru muncă, lectură sau relaxare seara.
Telecomandă convenabilă
Modelul Aries Pro include o telecomandă wireless care vă permite să porniți și să opriți rapid lampa, precum și să reglați cu precizie luminozitatea și temperatura de culoare a luminii. În acest fel nu trebuie să căutați de fiecare dată butoanele potrivite pe carcasă! Puteți avea toate cele mai importante funcții la îndemână. Telecomanda este alimentată de două baterii AAA, care nu sunt incluse.
Culori naturale și detalii de precizie
CRI Ra95 ridicat asigură reproducerea fidelă a culorilor și aspectul natural al obiectelor iluminate. O astfel de lumină facilitează lucrul cu grafica și multimedia, permițându-vă să vedeți mai bine detaliile și să mențineți consecvența culorilor.
Construcție robustă și potrivire universală
Carcasa metalică a lămpii se caracterizează prin durabilitate și disiparea eficientă a căldurii, ceea ce contribuie la durata lungă de viață a produsului. Suportul cu plăcuțe anti-alunecare din silicon permite montarea stabilă pe monitoare cu grosime de la 10 mm la 28 mm, iar designul compact ajută la economisirea spațiului de pe birou și nu obstrucționează camera web. De asemenea, veți găsi un cablu USB-C de 1,5 metri inclus pentru a conecta convenabil dispozitivul la alimentare.
Inclus
- Lumină pentru monitor
- Telecomandă
- Cablu USB-C
| Producător | Yeelight |
|---|---|
| Denumire | Yeelight Monitor Light Bar Aries Pro |
| Model | YLYTD-0054 |
| Luminozitate | 250 lm |
| Indice de redare a culorilor (CRI) | Ra95 |
| Temperatura de culoare | 2700-6500 K |
| Număr de LED-uri | 78 |
| Putere nominală | 10 W (78 x 0,2 W / modul LED) |
| Curent nominal de intrare | 5 V = 2 A |
| Control | Tactil, telecomandă |
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Lungimea cablului | 1,5 m |
| Alimentarea telecomenzii | 2 baterii AAA (nu sunt incluse) |
| Diagonala monitoarelor compatibile | 13,8-24" |
| Grosimea monitoarelor compatibile | 10-28 mm |
| Umiditate de funcționare | 0-85% RH |
| Dimensiuni | 430 x 100 x 73 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lampa pentru monitor Yeelight Aries Pro, LED, 10W, 250lm, 2700-6500 K, USB-C, Negru







