Lanterna / Lampa pentru camping USAMS US-ZB249, LED, 3000K, 1200mAh, USB-C, Alb Cod produs: USA-161506
Vezi toate produsele din categoria Lanterne
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 3 h |
| Baterii necesare | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Flux luminos | 0 lm |
| Material |
Policarbonat ABS Lemn |
| Raza actiune | 0 m |
| Tip alimentare | Baterie |
| Tip bec | LED |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip produs | Lanterna |
| Trepte de intensitate | 1 |
| Utilizare |
In mana Montabila |
| Utilizat pentru |
Uz general Camping Pescuit |
Lanterna / Lampa pentru camping USAMS US-ZB249, LED, 3000K, 1200mAh, USB-C, Alb
Lampă LED multifuncțională US-ZB249 de noapte
Inspirată de lămpile tradiționale, combină iluminatul, decorarea și alte funcții. Lampa suportă rotație la 360 de grade, permițând ajustarea ușoară a unghiului de iluminare în funcție de nevoile noastre. Mânerul din lemn permite transportul și agățarea ușoară în locul dorit. Bateria de 1200 mAh oferă aproape 3 ore de utilizare continuă. Lumina caldă de noapte nu obosește ochii și are grijă de sănătatea noastră.
Specificații tehnice
| Greutate | aproape 242g |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 194 x 142 x 41 mm |
| Material | ABS + PC + lemn |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Timp de încărcare | aproape 1.5 ore |
| Durata de viață a bateriei | max. 3 ore |
| Intrare USB Tip-C | 5V⎓1A |
| Surse de lumină | LED |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | >80 |
| Accesorii | - cablu USB Tip-C - manual de utilizare |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lanterna / Lampa pentru camping USAMS US-ZB249, LED, 3000K, 1200mAh, USB-C, Alb







