Lanterna Lexon Lucie, Clip cu LED, 4 moduri, Autonomie 12h, Baterie 200 mAh, IPX4, Incarcare USB-C, Rosu Cod produs: LEX-160167
Vezi toate produsele din categoria Lanterne
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 12 h |
| Baterii necesare | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Rosu |
| Flux luminos | 0 lm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Raza actiune | 150 m |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip bec | LED |
| Tip intrerupator | Buton On/Off |
| Tip produs | Lanterna |
| Trepte de intensitate | 1 |
| Utilizare | In mana |
| Utilizat pentru |
Uz general Camping Vanatoare Pescuit |
Lanterna Lexon Lucie, Clip cu LED, 4 moduri, Autonomie 12h, Baterie 200 mAh, IPX4, Incarcare USB-C, Rosu
Versatilitate compactă
Rămâi în siguranță la fiecare pas cu Lexon Lucie, un clip LED inovator care îți permite să strălucești literalmente și cu stil. Nu este doar o sursă de lumină practică, ci și un accesoriu la modă pentru activitățile tale zilnice. Cu finisajul său elegant din aluminiu și culorile plăcute, Lucie se integrează ușor în orice ținută.
Lumină la îndemână
Nu lăsa ploaia sau amurgul să te surprindă! Conform standardului IPX4, Lucie rezistă la ploi, evidențiindu-ți prezența în orice condiții. Cu o rază de vizibilitate de 150 de metri, acest mic clip LED adaugă cu siguranță o nouă dimensiune activităților tale, fie că alergi, mergi cu bicicleta sau te plimbi noaptea. Cu 4 moduri de iluminare, inclusiv lumină constantă și intermitentă, Lucie oferă o iluminare dinamică adaptată stării tale și nevoilor tale.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Yoann Jacquon |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS, Aluminiu |
| Clasificare IP | IPX4 |
| Tensiune de intrare | 5V/0.5A |
| Capacitate baterie | 200 mAh |
| Timp de încărcare | Până la 2 ore |
| Durata de viață a bateriei | Până la 6 ore în modul de lumină constantă
Până la 12 ore în celelalte moduri |
| Moduri de iluminare | Lumină constantă, flash lent, flash rapid și lumină intermitentă |
| Dimensiuni | 49 x 31 x 16.8 mm |
| Greutate | 18.6 g |
| Alimentare | USB-C |
| Inclus | - Lexon Lucie LED Clip
- Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lanterna Lexon Lucie, Clip cu LED, 4 moduri, Autonomie 12h, Baterie 200 mAh, IPX4, Incarcare USB-C, Rosu







