Lanterna Lexon Nomaday Flash, Breloc LED, 4 moduri, Autonomie 12h, IPX4, Incarcare USB-C, Albastru Cod produs: LEX-160173
Vezi toate produsele din categoria Lanterne
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 12 h |
| Baterii necesare | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Flux luminos | 0 lm |
| Material |
ABS Otel Zinc |
| Raza actiune | 0 m |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip bec | LED |
| Tip intrerupator | Buton On/Off |
| Tip produs | Lanterna |
| Trepte de intensitate | 1 |
| Utilizare | In mana |
| Utilizat pentru |
Uz general Camping Vanatoare Pescuit |
Lanterna Lexon Nomaday Flash, Breloc LED, 4 moduri, Autonomie 12h, IPX4, Incarcare USB-C, Albastru
Vizibilitate și Siguranță
Lanterna Nomaday Flash este un accesoriu bine conceput, dotat cu o sursă de lumină LED pentru a te ajuta să rămâi vizibil și în siguranță în întuneric.
Gestionare Ușoară și Intuitivă a Luminii
Lanterna Nomaday Flash dispune de patru moduri de iluminare - alb constant, alb intermitent, roșu constant și roșu intermitent. Gestionarea modurilor este ușoară și intuitivă, permițând schimbări rapide în funcție de nevoile tale.
Durabilitate și Rezistență la Vreme
Lanterna Nomaday Flash este fabricată din materiale durabile, precum ABS, zinc și oțel inoxidabil, asigurând rezistență la daune mecanice și coroziune. Clasificarea de protecție IPX4 garantează că lanterna este rezistentă la stropirea cu apă din orice direcție.
Practicitate și Versatilitate
Lanterna Nomaday Flash este echipată cu un clip practic pentru atașare ușoară și rapidă la un rucsac, bicicletă sau îmbrăcăminte exterioară. În plus, cu o autonomie de 12 ore și încărcare USB, lanterna este foarte practică și versatilă.
Specificații Tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Guillaume Delvigne |
| Culoare | Albastru Închis |
| Material | ABS, Zinc, Oțel Inoxidabil |
| Clasificare IP | IPX4 |
| Lățime | 32 mm |
| Înălțime | 100 mm |
| Autonomie | Până la 12 ore |
| Surse de Alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablul USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lanterna Lexon Nomaday Flash, Breloc LED, 4 moduri, Autonomie 12h, IPX4, Incarcare USB-C, Albastru







