Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lanterna Superfire M12, 112W, 8000 lm, 8000 mAh, Autonomie 8.5 h, IP44, Incarcare USB-C, Negru Cod produs: SUP-148421
Vezi toate produsele din categoria Lanterne
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie | 8.5 h |
| Baterii necesare | Nu |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Flux luminos | 8000 lm |
| Material | Aluminiu |
| Raza actiune | 350 m |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip bec | LED |
| Tip intrerupator | Clasic |
| Tip produs | Lanterna |
| Trepte de intensitate | 6 |
| Utilizare | In mana |
| Utilizat pentru |
Uz general Camping Pescuit |
Lanterna Superfire M12, 112W, 8000 lm, 8000 mAh, Autonomie 8.5 h, IP44, Incarcare USB-C, Negru
Lanternă Superfire M12 8000lm
Superfire M12 este o lanternă cu o luminozitate uimitoare de 8000 de lumeni, creată pentru cei care au nevoie de lumină fiabilă și intensă în condiții extreme. Va fi perfectă pentru expediții montane, plimbări de noapte, operațiuni de salvare, precum și în situațiile de zi cu zi în care aveți nevoie de iluminare fiabilă și puternică.
O varietate de moduri de iluminare pentru orice expediție
Lanterna Superfire M12 oferă până la 6 moduri de iluminare care vor funcționa bine într-o varietate de condiții. Puteți alege între iluminare scăzută, medie și puternică, ajustând luminozitatea la nevoile dvs. curente, în timp ce modurile Strobe și SOS sunt indispensabile în situații de urgență. Cu funcția turbo, accesibilă prin dublu clic, lanterna atinge puterea maximă de 8.000 lumeni, dispersând întunericul și permițându-vă să iluminați eficient o zonă largă.
Funcționare de lungă durată - până la 8,5 ore
Lanterna este echipată cu 4 baterii 18650 cu o capacitate totală de 8.000 mAh, oferind până la 8,5 ore de funcționare continuă la o singură încărcare. Capacitatea de încărcare prin intermediul unui port USB-C o face extrem de practică - o veți încărca oriunde aveți acces la o sursă de alimentare USB.
Design robust pentru toate condițiile meteorologice
Fabricată din aliaj de aluminiu durabil, lanterna M12 prezintă rezistență la cădere de la o înălțime de până la 1 metru și rezistență la apă IP44. Vă puteți baza pe ea în condiții de ploaie, umiditate și chiar condiții de teren adverse. Această lanternă este un instrument durabil conceput pentru utilizatorii exigenți.
Inclusă:
- Lanternă
- Lanyard
- Cablu de încărcare de la USB-C la USB-A
| Producător | Superfire |
|---|---|
| Model | M12 |
| Nivel de luminozitate | 8000 lm |
| Raza de iluminare | 350 m |
| Putere | 112 W |
| Timp de funcționare | Până la 8,5 ore |
| Timp de încărcare | Aproximativ 6,5 ore |
| Capacitatea bateriei | 8000 mAh / 18650 x4 |
| Moduri de iluminare | Lumină slabă, Lumină medie, Lumină puternică, Strobe, SOS, Turbo |
| Rezistent la apă | IP44 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lanterna Superfire M12, 112W, 8000 lm, 8000 mAh, Autonomie 8.5 h, IP44, Incarcare USB-C, Negru







