Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lesa automata Rojeco, Lanterna LED, Lungime 5 metri, Portocaliu/Alb Cod produs: ROJ-145282
Vezi toate produsele din categoria Zgarzi, lese, hamuri
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Portocaliu |
| Lungime | 5 m |
| Material | ABS |
| Model | Retractabil |
| Pentru |
Caini Pisici |
| Talie | Toate taliile |
| Tip | Interactiva |
| Tip produs | Lesa |
Lesa automata Rojeco, Lanterna LED, Lungime 5 metri, Portocaliu/Alb
Lesă automată Rojeco cu LED de 5 m
Aveți grijă atât de siguranța dvs. cât și de cea a animalului dvs. iubit în timpul plimbărilor de seară. Lesa automată Rojeco lungă de 5 m este echipată cu un mâner ergonomic și o lanternă LED fiabilă și iluminare RGB. Se distinge prin designul său robust și rezistent la deteriorări. De asemenea, nu este predispusă la încurcare. Datorită ei, vă puteți plimba câinele sau pisica și în condiții de iluminare nefavorabile, având încredere că participanții la trafic vă vor observa prezența. Produsul este potrivit pentru animale de companie cu o greutate de până la 35 kg.
Iluminare de fundal RGB
Lesa Rojeco oferă un inel luminos RGB pe două fețe, astfel încât vă puteți plimba animalul de companie în condiții de iluminare nefavorabile, fără să vă faceți griji pentru siguranță. Până la 5 culori vă vor fi la dispoziție.
Lanternă cu LED
Cu Rojeco vă veți crește vizibilitatea pe drum. Lesa automată este echipată cu o lanternă LED încorporată, astfel încât să nu pierdeți nimic important și să rămâneți în alertă în caz de urgență.
Funcționare intuitivă
Datorită unui buton practic, operarea șnurului Rojeco este convenabilă și intuitivă. Prima apăsare a butonului activează lanterna LED. Dacă doriți să activați lumina de fundal RGB, apăsați din nou butonul. A treia apăsare vă face să folosiți atât lanterna, cât și lumina de fundal. A patra apăsare, pe de altă parte, dezactivează ambele funcții. La rândul său, puteți controla în mod convenabil lungimea lănțișorului cu ajutorul comutatorului basculant.
Design bine gândit
Șnurul se rotește la 360°, nu se încurcă și este rezistent la deteriorare. Deschiderea de retragere în formă de U vă permite să vă controlați animalul de companie din orice unghi. Acest lucru vă permite să vă plimbați liber prietenul blănos, știind că nu se va îndepărta de dvs. la o distanță periculoasă. În plus, mânerul ergonomic este fabricat din material TPR antiderapant pentru un plus de confort. Pentru a alimenta dispozitivul, veți avea nevoie de două baterii AAA (care vor fi achiziționate separat).
| Producător | Rojeco |
|---|---|
| Model | RQYS-04 |
| Material | ABS / TPR / metal placat / nailon |
| Culoare | portocaliu și alb |
| Lungime | 5 m |
| Greutate | 314 g |
| Dimensiuni | 18,5 x 11,5 cm |
| Scop | animale cu o greutate de până la 35 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lesa automata Rojeco, Lanterna LED, Lungime 5 metri, Portocaliu/Alb






