Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lesa WAUDOG Waterproof pentru caini, Lungime 183 cm, Latime 25 mm, Albastru Cod produs: WAU-139142
Vezi toate produsele din categoria Zgarzi, lese, hamuri
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Lungime | 183 cm |
| Material | Polimer |
| Model | Fix |
| Pentru | Caini |
| Talie | - |
| Tip | Standard |
| Tip produs | Lesa |
Lesa WAUDOG Waterproof pentru caini, Lungime 183 cm, Latime 25 mm, Albastru
Lesă luminescentă impermeabilă pentru câini WAUDOG, lățime 25 mm, lungime 183 cm (albastră).
Lesa WAUDOG este o alegere excelentă pentru proprietarii de câini care caută un accesoriu durabil, dar elegant. Fabricată din materialul inovator COLLARTEX, oferă durabilitate și confort fiabile. În plus, strălucește în întuneric, fiind ideală și pentru plimbări după lăsarea întunericului, sporind siguranța atât a câinelui, cât și a proprietarului său în zonele slab iluminate.
Materiale durabile
Lesa a fost creată folosind materialul COLLARTEX, dezvoltat de COLLAR. Plasticul se caracterizează printr-o rezistență excepțională la deteriorare și o durabilitate ridicată, ceea ce se traduce printr-o durată lungă de viață a lesei. COLLARTEX este, de asemenea, foarte plăcut la atingere, ceea ce previne abraziunea mâinilor chiar și în timpul plimbărilor lungi. În plus, carabina din aliaj de aluminiu este durabilă și ține lesa ferm.
Impermeabil și ușor de curățat
Unul dintre avantajele lesei WAUDOG este faptul că este impermeabilă. Produsul nu numai că respinge apa, dar este și rezistent la murdărie, ceea ce îl face ușor de curățat. Mai mult, culoarea intensă și strălucitoare a șnurului nu se estompează nici măcar în cazul contactului frecvent cu apa.
| Producător | Waudog |
|---|---|
| Codul producătorului | 4201000090-2 |
| Culoare | albastru |
| Lăţime | 25 mm |
| Lungime | 183 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lesa WAUDOG Waterproof pentru caini, Lungime 183 cm, Latime 25 mm, Albastru






