Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 300mAh, Negru Cod produs: TEL-145986
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii telefoane
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
ABS Policarbonat |
| Tip produs | Accesoriu |
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 300mAh, Negru
Îmbunătățiți calitatea fotografiilor dvs. cu o lumină LED portabilă. Echipată cu un magnet puternic, lumina poate fi atașată ferm la smartphone-ul dvs. pentru o utilizare ușoară și convenabilă. Aceasta oferă trei niveluri de temperatură a culorii care pot fi ajustate cu un comutator tactil, permițându-vă să controlați cu precizie luminozitatea în funcție de nevoile dvs. De asemenea, dispune de o oglindă mică, iar încărcarea sa va fi facilitată cu un cablu USB (inclus).
Versatilitate în fiecare cadru
Designul inovator al luminii vă permite să rotiți 180 de grade, ceea ce vă permite să ajustați liber unghiul și să oferiți o iluminare excelentă atât din față, cât și din spate. Acest lucru face fiecare fotografie mai atrăgătoare și vă permite să vă surprindeți frumusețea în cea mai bună lumină. Echipată cu 36 de LED-uri, lumina oferă o temperatură de culoare cuprinsă între 2500K și 9000K, ceea ce o face ideală pentru diferite condiții de iluminare.
Practicitate și mobilitate
Lumina utilizează o baterie reîncărcabilă încorporată, pe care o puteți încărca utilizând o conexiune USB-C pentru o utilizare convenabilă. Cu o greutate de numai 55 g și dimensiuni compacte de 60 x 15 mm, lumina este ușoară și suficient de mică pentru a încăpea în buzunar sau geantă. Oferind un indice de redare a culorilor de 95 și o putere de ieșire de 2 W, aceasta oferă o iluminare excelentă de 515 LUX de la o distanță de 0,3 metri. Această lumină este accesoriul perfect pentru toți cei care doresc să creeze fotografii frumoase și profesionale cu smartphone-ul lor.
Inclus
- lumină LED magnetică
- inel magnetic
- cablu de încărcare de la USB-A la USB-C
- manual de instrucțiuni
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Model | P5-BGD-001 |
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Număr de margele LED | 36 |
| Temperatura de culoare | 2500K-9000K |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 95 |
| Putere | 2 W |
| Luminozitate | 515 lux / 0,3 m |
| Material | ABS, PC |
| Dimensiuni după pliere | 60 x 15 mm |
| Greutate | 55 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 300mAh, Negru







