Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 5000mAh, USB-C, Silver Cod produs: TEL-168603
Vezi toate produsele din categoria Alte accesorii telefoane
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Accesoriu |
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 5000mAh, USB-C, Silver
Telesin selfie light cu suport magnetic facilitează crearea de conținut vizual. Cu un diametru de 60 mm și o greutate de numai 80 g, accesoriul intră ușor în buzunar sau în poșetă. Utilizarea unui magnet puternic compatibil MagSafe permite montarea rapidă pe iPhone. Un inel magnetic este, de asemenea, inclus pentru compatibilitatea cu alte smartphone-uri.
Efecte naturale
Bucurați-vă de 3 moduri de culoare a luminii - caldă (2700K), neutră (5600K) și rece (7500K), pe care le puteți comuta prin apăsarea unui buton. Un buton de reglare vă permite în continuare să reglați fin luminozitatea pentru un control mai mare asupra efectului.
Mâner extensibil și oglindă
Mânerul telescopic fabricat din aliaj de zinc durabil oferă o înălțime reglabilă de 36 mm - ideal pentru fotografii verticale sau orizontale. Oglinda încorporată facilitează retușarea machiajului sau a coafurii înainte de înregistrare. Întreaga unitate se rotește la 180°/360°, permițându-vă să poziționați lampa la unghiul optim, indiferent de poziția dispozitivului.
Durată lungă de funcționare
Bateria de 5.000 mAh asigură până la 45 de minute de funcționare la luminozitate maximă sau până la 500 de minute la cel mai scăzut nivel de iluminare. Portul USB-C permite încărcarea rapidă și convenabilă, iar un indicator LED încorporat vă permite să cunoașteți nivelul de alimentare.
Inclus:
- Lumină selfie
- Inel magnetic
- Cablu de încărcare USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Model | S5-BGD-01 |
| Gama de temperaturi de culoare | 2700K / 5600K / 7500K |
| Unghi de rotație | 180°/360° |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Timp de funcționare | Până la 45 min (luminozitate maximă), până la 500 min (luminozitate minimă) |
| Port de încărcare | USB-C |
| Diametru | 60 mm |
| Greutate | 80 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Lumina selfie magnetica TELESIN, Iluminare LED, 5000mAh, USB-C, Silver







