Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Masca de conturare a fetei ANLAN 01-ASLY11-001, 5 trepte intensitate, 90 mAh, Negru Cod produs: ANL-141875
Vezi toate produsele din categoria Ingrijire faciala
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Destinat pentru |
Lifting Tonifiere |
| Tip actionare | Electric |
| Tip produs | Aparat ingrijire faciala |
| Utilizare | Uz casnic |
| Utilizat pentru |
Barbati Femei |
| Zona corporala | Fata |
Masca de conturare a fetei ANLAN 01-ASLY11-001, 5 trepte intensitate, 90 mAh, Negru
Mască de slăbire a feței ANLAN 01-ASLY11-001
Acest produs marca Anlan vă va permite să vă conturați cu ușurință fața și să reduceți aspectul ridurilor. Masajul cu microcurenți EMS promovează producția de colagen și întărește pielea. De asemenea, puteți personaliza acțiunea măștii datorită celor 3 moduri și 5 niveluri de intensitate. În plus, dispozitivul este fabricat din materiale prietenoase cu pielea și este confortabil.
Refaceți elasticitatea și netezimea pielii
Masca Anlan stimulează mușchii, făcând pielea fermă și netedă. În plus, crește producția de colagen și îmbunătățește circulația. Aceasta reduce apariția ridurilor și îi redă elasticitatea, iar feței tale îi conferă o formă de V. Acum puteți continua să arătați tânără pentru mai mult timp.
Personalizați-i efectul în funcție de nevoile dvs.
Ținând cont de nevoile diferite ale utilizatorilor, masca oferă 3 moduri: verde, portocaliu și albastru. În plus, puteți alege între 5 niveluri de intensitate. Folosiți nivelul de intensitate cel mai scăzut pentru început și, pe măsură ce pielea dvs. se obișnuiește cu el, le puteți încerca pe celelalte.
Baterie reîncărcabilă de mare capacitate
Masca funcționează fără fir, astfel încât o puteți folosi în mod liber. Are o baterie durabilă de 90 mAh, iar după 2 minute de nefolosire, masca se va opri automat pentru a economisi energie.
Confort
Masca este fabricată din materiale prietenoase cu pielea, ceea ce se traduce prin confort. Puteți să o utilizați și să gătiți, să citiți o carte sau să vă uitați la un serial TV în același timp. În plus, funcționarea sa este simplă și, datorită unui temporizator special, dispozitivul se va opri automat după 15 minute.
Inclus
- mască de slăbire
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | ANLAN |
|---|---|
| Model | 01-ASLY11-001 |
| Dimensiuni controler | aprox. 43 x 43 x 10,8 mm |
| Dimensiuni mască | aprox. 650 x 103 x 4 mm |
| Greutate | aprox. 115 g |
| Reglarea intensității | 5 trepte |
| Moduri de funcționare | albastru, portocaliu, verde |
| Oprire automată | după 15 minute de funcționare / după 2 minute de inactivitate |
| Material | ABS + silicon |
| Capacitatea bateriei | 90 mAh |
| Timp de încărcare | aprox. 1,5 h |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Masca de conturare a fetei ANLAN 01-ASLY11-001, 5 trepte intensitate, 90 mAh, Negru







