Masina de tuns iarba Smart Ecovacs GOAT A3000 LiDAR PRO, Wireless, 3000 rpm, 400 mp/h, 7500mAh, Dual LiDAR HoloScope 360, IPX6, Alb Cod produs: ECO-179931
Vezi toate produsele din categoria Masini de tuns iarba
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Inaltime maxima taiere | 9 cm |
| Inaltime minima taiere | 3 cm |
| Latime taiere | 33 cm |
| Material lame | - |
| Putere | 189 W |
| Putere motor | 189 W |
| Suprafata lucru | 3000 m² |
| Tip | Robot |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip produs | Masina de tuns iarba |
| Tip roti | Roti spate |
| Tip tansmisie | Automata |
DESCRIERE
Masina de tuns iarba Smart Ecovacs GOAT A3000 LiDAR PRO, Wireless, 3000 rpm, 400 mp/h, 7500mAh, Dual LiDAR HoloScope 360, IPX6, Alb
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Masina de tuns iarba Smart Ecovacs GOAT A3000 LiDAR PRO, Wireless, 3000 rpm, 400 mp/h, 7500mAh, Dual LiDAR HoloScope 360, IPX6, Alb








