Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim, 16GB, USB 3.2, Gold Cod produs: VER-160338
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 16 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Gold |
| Dimensiuni | 29 x 15 x 5.5 mm |
| Greutate | 3.6 g |
| Interfata iesire | USB 3.2 |
| Tip produs | Memorie USB |
DESCRIERE
Memorie USB Verbatim, 16GB, USB 3.2, Gold
Carcasa metalică mică și elegantă face ca USB 3.2 Metal Executive Flash Drive să fie extrem de durabil și perfect pentru utilizarea zilnică.
Specificații Tehnice |
|
| Brand | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Auriu |
| Capacitate | 16 GB |
| Ieșire | USB |
| Interfață | USB 3.2 |
| Cerințe de sistem | Port USB 3.2
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Dimensiuni | 29 x 15 x 5.5 mm |
| Greutate | 3.6 grame |
| Conținutul pachetului | - USB 3.2 Metal Executive Flash Drive cu breloc metalic |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Memorie USB Verbatim, 16GB, USB 3.2, Gold






