Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Dual, 64GB, USB-A / USB-C, Negru Cod produs: VER-160342
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | USB 3.2 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 34 x 19 x 7 mm |
| Greutate | 3.6 g |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Dual, 64GB, USB-A / USB-C, Negru
Transfer rapid și ușor de fișiere între un dispozitiv mobil sau laptop cu port USB-C și alte computere folosind unitatea flash Verbatim Store ‘n’ Go Dual USB pentru dispozitive USB-C - fără conexiune wireless sau date mobile necesare.
Extinde instantaneu stocarea telefonului sau tabletei tale USB-C pentru a face loc pentru mai multe fotografii, videoclipuri și aplicații. Salvarea fișierelor pe computer este simplă; pur și simplu conectează unitatea flash în portul corespunzător (USB-A sau USB-C) de pe computer și transferă fișierele.
Schimbarea ușoară a setărilor dispozitivului permite de asemenea înregistrarea videoclipurilor și salvarea fotografiilor sau muzicii direct pe unitatea USB - fără transfer necesar.
* Conexiune USB-A la computer/laptop. Necesită un dispozitiv gazdă USB 3.2 Gen 1 pentru performanțe optime. Viteza de transfer pentru interfața USB-C depinde de dispozitiv.
Specificații tehnice |
|
| Brand | Verbatim |
| Tip | Unitate flash |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 64 GB |
| Sursa de alimentare | USB Bus (fără baterie necesară) |
| Interfață | USB-C, USB 3.2 Gen 1 - compatibil cu USB 2.0 |
| Cerințe de sistem | USB-C, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) (compatibil cu USB 2.0)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent Android 4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 34 x 19 x 7 mm |
| Greutate | 3.6 grame |
| Conținutul pachetului | - Unitate USB Dual USB-C / USB-A |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Dual, 64GB, USB-A / USB-C, Negru







