Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Metal Executive, 32GB, USB 2.0, Silver Cod produs: VER-160400
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 32 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Dimensiuni | 29 x 15 x 5.5 mm |
| Greutate | 3.6 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
DESCRIERE
Memorie USB Verbatim Metal Executive, 32GB, USB 2.0, Silver
Carcasa metalică compactă și elegantă a unității USB 2.0 Metal Executive o face extrem de durabilă și perfectă pentru utilizarea zilnică.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate flash |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 32 GB |
| Sursă de alimentare | USB |
| Interfață | USB 2.0 |
| Cerințe de sistem | Port USB 2.0 (compatibil cu USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau o versiune ulterioară |
| Dimensiuni | 29 x 15 x 5.5 mm |
| Greutate | 3.6 grame |
| Conținutul pachetului | - USB 2.0 Metal Executive cu breloc metalic |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Metal Executive, 32GB, USB 2.0, Silver







