Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim PinStripe, 128GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160388
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Citire: pana la 10 MB/s Scriere: pana la 4 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 128 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim PinStripe, 128GB, USB 2.0, Negru
Unitățile USB sunt acum disponibile pe aproape fiecare computer, instalate în playere multimedia și playere DVD, în televizoare, cadre foto digitale și alte dispozitive-făcând din unitățile USB accesorii esențiale.
Unitățile USB PinStripe de la Verbatim dispun de un conector retractabil care protejează interfața USB atunci când nu este utilizată. Acest lucru înseamnă că nu mai trebuie să-ți faci griji că vei pierde capacul conectorului.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 128 GB |
| Viteză de citire | De până la 10MB/s |
| Viteză de scriere | De până la 4MB/s |
| Cerințe de sistem | Port USB 2.0 (compatibil cu USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 grame |
| Conținutul pachetului | - USB Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim PinStripe, 128GB, USB 2.0, Negru







