Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim PinStripe, 16GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160337
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Citire: pana la 10 MB/s Scriere: pana la 4 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 16 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim PinStripe, 16GB, USB 2.0, Negru
Porturile USB sunt acum disponibile pe aproape fiecare computer și sunt instalate în playere multimedia, playere DVD, televizoare, cadre digitale și alte dispozitive-unitățile USB sunt astfel accesorii esențiale.
Unitățile USB Verbatim PinStripe dispun de un conector retractabil care protejează interfața USB atunci când nu este utilizată. Acest lucru înseamnă că utilizatorii nu mai trebuie să se îngrijoreze că vor pierde capacul conectorului.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 16 GB |
| Viteză de citire | Până la 10MB/s |
| Viteză de scriere | Până la 4MB/s |
| Cerințe de sistem | Port USB 2.0 (compatibil cu USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau versiune ulterioară |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 grame |
| Conținutul pachetului | - USB Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim PinStripe, 16GB, USB 2.0, Negru







