Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Plectra, 128GB, USB-C, Alb Cod produs: VER-160486
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Alimentare prin USB Bus |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 128 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm |
| Greutate | 8.5 g |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Plectra, 128GB, USB-C, Alb
Flash Drive USB-C
Pendrive-ul Verbatim Plectra USB-C® este o soluție de stocare elegantă și fiabilă, concepută pentru dispozitivele moderne echipate cu porturi USB-C. Disponibil într-o gamă stilată de finisaje albe, acest pendrive USB oferă o capacitate de 128 GB, satisfăcând toate nevoile de stocare a datelor. Cu tehnologia USB 3.2 Gen 1, pendrive-ul Plectra USB-C asigură transfer rapid și eficient de date, făcându-l perfect pentru stocarea și partajarea documentelor, fotografiilor, videoclipurilor și altele. Designul său compact și ușor îl face companionul ideal pentru stocarea datelor în mișcare.
Detalii produs
Conexiune USB-C: Conexiune fără efort la o gamă largă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete, prin portul USB-C. Viteză de transfer mare de până la 100 MB/s. Performanță USB 3.2 Gen 1. Design modern, compact și ușor.
Cerințe de sistem
Port USB-C. Windows 11, 10, 8. Mac OS X 14 sau mai recent.
Date tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive USB-C |
| Capacitate | 128 GB |
| Sursă de alimentare | Alimentat prin USB |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm (L x l x H) |
| Greutate | 8.5g |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Plectra, 128GB, USB-C, Alb






