Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Alb Cod produs: VER-160491
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Alimentare prin USB Bus |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 256 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm |
| Greutate | 8.5 g |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Alb
Unitate flash USB-C
Unitatea flash Verbatim Plectra USB-C® este o soluție de stocare elegantă și fiabilă, concepută pentru dispozitivele moderne cu porturi USB-C. Disponibilă într-o gamă elegantă de finisaje albe, această unitate flash USB oferă o capacitate de 256 GB, satisfăcând toate nevoile dumneavoastră de stocare a datelor. Datorită tehnologiei USB 3.2 Gen 1, unitatea flash Plectra USB-C oferă un transfer rapid și eficient de date, fiind perfectă pentru stocarea și partajarea documentelor, fotografiilor, videoclipurilor și multe altele. Designul său compact și ușor o face un companion ideal pentru stocarea datelor în deplasare.
Detalii produs
Conexiune USB-C: Conexiune facilă la o gamă largă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete, prin portul USB-C. Viteză mare de transfer de până la 100 MB/s. Performanță USB 3.2 Gen 1. Design modern, compact și ușor.
Cerințe de sistem
Port USB-C. Windows 11, 10, 8. Mac OS X 14 sau o versiune ulterioară.
Specificații tehnice |
|
| Brand | Verbatim |
| Tip | Unitate flash USB-C |
| Capacitate | 256 GB |
| Sursă de alimentare | Alimentat prin USB Bus |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm (L x l x Î) |
| Greutate | 8.5g |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Plectra, 256GB, USB-C, Alb






