Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Plectra, 64GB, USB-C, Alb Cod produs: VER-160346
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Alimentare prin USB Bus |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm |
| Greutate | 8.5 g |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Plectra, 64GB, USB-C, Alb
Unitate flash USB-C
Unitatea flash Verbatim Plectra USB-C® este o soluție de stocare elegantă și fiabilă, concepută pentru dispozitivele moderne cu porturi USB-C. Disponibilă într-o finisare albă elegantă, această unitate flash USB oferă o capacitate de 64 GB pentru a satisface toate nevoile tale de stocare a datelor. Dispunând de tehnologia USB 3.2 Gen 1, unitatea flash Plectra USB-C oferă transferuri rapide și eficiente de date, făcând-o perfectă pentru stocarea și partajarea documentelor, fotografiilor, videoclipurilor și nu numai. Designul său compact și ușor o face un companion ideal pentru stocarea datelor în mișcare.
Detalii produs
Conexiune USB-C: Conectare fără efort la o gamă largă de dispozitive, inclusiv laptopuri, smartphone-uri și tablete, prin intermediul portului USB-C. Viteză de transfer ridicată de până la 100 MB/s. Performanță USB 3.2 Gen 1. Design modern, compact și ușor.
Cerințe de sistem
Port USB-C. Windows 11, 10, 8. Mac OS X 14 sau mai recent.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate flash USB-C |
| Capacitate | 64 GB |
| Surse de alimentare | Alimentată prin USB |
| Dimensiuni | 49 x 20.5 x 8.2 mm (L x l x h) |
| Greutate | 8.5g |
| Culoare | Alb |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Plectra, 64GB, USB-C, Alb







