Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Store n Go, 128GB, USB-C, Negru Cod produs: VER-160392
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Viteza transfer: pana la 100 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 128 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 46 x 8 x 17 mm |
| Greutate | 4 g |
| Interfata iesire | USB-C |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Store n Go, 128GB, USB-C, Negru
Cu Verbatim Store 'n' Go USB-C Flash Drive, poți stoca și transfera rapid și ușor fișiere între dispozitive cu interfețe USB-C. Discul se conectează fără probleme la orice laptopuri, telefoane și tablete cu un port USB-C, așa că nu trebuie să îți faci griji în privința utilizării adaptoarelor.
Umpleți adesea memoria telefonului? Cu viteze de transfer rapide și capacități variind de la 32 GB la 128 GB, unitatea USB 3.1 Gen 1 Type-C poate ajuta la eliberarea spațiului pe smartphone-uri USB-C, permițându-ți să stochezi și mai multe amintiri importante. Pur și simplu conectează unitatea USB la telefonul tău USB-C, transferă fișiere pe unitate și apoi pe laptop. Când nu este utilizat, conectorul USB poate fi stocat în interiorul carcasei pentru a-l proteja.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 128 GB |
| Viteză de Transfer | până la 100 MB/s |
| Funcții Suplimentare | USB SuperSpeed la 5 Gb/s |
| Surse de Alimentare | USB Bus (fără baterie necesară) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibil cu USB 2.0 |
| Sistem de Fișiere | FAT32 |
| Cerințe de Sistem | USB-C/USB-C 3.2 Gen 1 Port
Windows 11/10/8 Mac OS X 10.6 sau mai recent |
| Dimensiuni | 46 x 8 x 17 mm |
| Greutate | 4 grame |
| Conținutul Pachetului | - Store 'n' Go USB-C Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Store n Go, 128GB, USB-C, Negru






