Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim Store n Stay NANO, 64GB, USB-A 3.2 Gen 1, Albastru Cod produs: VER-160411
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Viteza citire: 80 MB/s Viteza scriere: 25 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 18 x 16 x 7.8 mm |
| Greutate | 3 g |
| Interfata iesire | USB-A |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim Store n Stay NANO, 64GB, USB-A 3.2 Gen 1, Albastru
Unitatea USB Verbatim NANO este un dispozitiv compact, ideal pentru utilizarea cu dispozitive unde utilizarea unei unități de dimensiuni complete ar putea fi problematică.
Unitatea USB Verbatim NANO funcționează perfect cu televizoare, playere media, sisteme auto și ultrabook-uri fără a le mări dimensiunile.
Când este conectată la un port USB, doar aproximativ 5 mm din unitatea USB Verbatim Store 'n' Stay NANO iese în evidență, ceea ce înseamnă că este atât de mică încât poate rămâne adesea conectată fără probleme.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate Flash |
| Culoare | Albastru |
| Capacitate | 64 GB |
| Viteză de citire | De până la 80 MB/s |
| Viteză de scriere | De până la 25 MB/s |
| Surse de alimentare | USB Bus (fără baterii necesare) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibilă cu USB 2.0 |
| Cerințe de sistem | Port USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) (compatibil cu USB 2.0 și USB 1.1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Dimensiuni | 18 x 16 x 7.8 mm |
| Greutate | 3 grame |
| Conținutul pachetului | - Unitate USB NANO |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim Store n Stay NANO, 64GB, USB-A 3.2 Gen 1, Albastru






