Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 16GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160395
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 16 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 16GB, USB 2.0, Negru
Unitatea Verbatim ToughMAX USB 2.0 este fabricată din componente KyronMAX™-un material termoplastic utilizat în locul metalului care poate rezista la condiții extreme. KyronMAX™ este utilizat în cele mai exigente aplicații, de la biciclete de munte la avioane de vânătoare. Componentele KyronMAX™ sunt incredibil de ușoare și durabile, făcându-le perfecte pentru carcasele unităților USB care pot suporta aproape orice și proteja datele tale de daune fizice.
Componentele KyronMAX™ sunt fabricate de Piper Plastics. Acest material remarcabil a fost adoptat în diverse industrii, inclusiv aerospațială, medicală, industrială și auto, iar raportul său rezistență-greutate este mai mare decât cel al oțelului.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 16 GB |
| Interfață | USB 2.0 |
| Surse de alimentare | Alimentat prin bus USB (fără baterii necesare) |
| Cerințe de sistem | Port USB 2.0 (compatibil USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 grame |
| Conținutul pachetului | - ToughMAX USB 2.0 Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 16GB, USB 2.0, Negru






