Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim ToughMAX, 32GB, USB-A 2.0, Negru Cod produs: VER-160339
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | USB 2.0 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 32 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 g |
| Interfata iesire | USB-A |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim ToughMAX, 32GB, USB-A 2.0, Negru
Flash drive-ul ToughMAX USB 2.0 de la Verbatim este fabricat din componente KyronMAX™ - un termoplastic folosit în loc de metal, care poate rezista la condiții extrem de dure și este utilizat în cele mai exigente aplicații: de la biciclete montane la avioane de vânătoare. Componentele KyronMAX™ sunt extrem de ușoare și durabile, făcându-le ideale pentru carcasele flash drive-urilor USB care vor rezista practic la orice și vor proteja datele de daune fizice.
Componentele KyronMAX™ sunt fabricate de Piper Plastics. Acest material remarcabil a fost adaptat în multe industrii, inclusiv aerospațială, medicală, industrială și auto, având o raport mai mare de rezistență la tracțiune în raport cu greutatea decât oțelul.
Specificații |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 32 GB |
| Interfață | USB 2.0 |
| Sursa de alimentare | Bus USB (fără baterii necesare) |
| Cerințe de sistem | Port USB 2.0 (compatibil cu standardele USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau versiune ulterioară |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 grame |
| Conținutul ambalajului | - Flash Drive USB 2.0 ToughMAX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim ToughMAX, 32GB, USB-A 2.0, Negru






