Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 64GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160410
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 64GB, USB 2.0, Negru
Pendrive-ul Verbatim ToughMAX USB 2.0 este fabricat din componente KyronMAX™-un material termoplastic folosit în locul metalului, care poate rezista la condiții extreme dure. KyronMAX™ este folosit în cele mai exigente aplicații, de la biciclete de munte la avioane de vânătoare. Componentele KyronMAX™ sunt incredibil de ușoare și durabile, făcându-le perfecte pentru carcasele de pendrive-uri care pot suporta aproape orice și proteja datele tale de daune fizice.
Componentele KyronMAX™ sunt fabricate de Piper Plastics. Acest material remarcabil a fost adoptat în diverse industrii, inclusiv aerospațială, medicală, industrială și auto, iar raportul său de rezistență la greutate este mai mare decât cel al oțelului.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Pendrive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 64 GB |
| Interfață | USB 2.0 |
| Sursa de Alimentare | alimentat prin USB (fără baterii necesare) |
| Cerințe de Sistem | port USB 2.0 (compatibil cu USB 3.2 Gen 1)
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent |
| Dimensiuni | 46 x 20 x 9 mm |
| Greutate | 7 grame |
| Conținutul Pachetului | - Pendrive ToughMAX USB 2.0 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim ToughMAX , 64GB, USB 2.0, Negru






