Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim V3, 128GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru Cod produs: VER-160403
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Viteza citire: 80 MB/s Viteza scriere: 25 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 128 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 g |
| Interfata iesire | USB-A |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim V3, 128GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru
Datorită interfeței USB 3.2 Gen 1 care oferă transfer de date extrem de rapid, unitatea USB Store 'n' Go V3 este de până la 10 ori mai rapidă decât unitățile care folosesc interfața USB 2.0*. Acest lucru accelerează semnificativ procesul de salvare a fișierelor mari de orice fel.
* Bazat pe performanța teoretică a magistralei USB 3.2 Gen 1. Performanța reală depinde de dimensiunea fișierului și de specificațiile computerului.
Mecanismul 'glisează și blochează' ajută la protejarea conectorului USB al unității V3. În timp ce folosești unitatea, conectorul este extins, iar după terminare, poate fi retras și blocat în interiorul dispozitivului.
Unitatea este incredibil de ușor și convenabil de utilizat: pur și simplu conectează-o la orice port USB 3.2 Gen 1 (porturile USB 2.0 sunt de asemenea acceptate), apoi copiază folderele și fișierele selectate folosind metoda 'trage și lasă'.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate Flash |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 128 GB |
| Viteză de citire | Până la 80 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Viteză de scriere | Până la 25 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Sursa de alimentare | Bus USB (fără baterii necesare) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibilă cu USB 2.0 |
| Format | FAT32 |
| Cerințe de sistem | Porturi USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)/USB 2.0
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 grame |
| Conținutul pachetului | - Unitate USB Store 'n' Go V3 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Memorie USB Verbatim V3, 128GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru






