Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim V3, 16GB, USB 3.2, Negru Cod produs: VER-160412
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Citire: pana la 80 MB/s Scriere: pana la 25 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 16 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 g |
| Interfata iesire | USB 3.2 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim V3, 16GB, USB 3.2, Negru
Datorită interfeței USB 3.2 Gen 1 care oferă transfer de date extrem de rapid, unitatea USB Store 'n' Go V3 este de până la 10 ori mai rapidă decât unitățile care folosesc interfața USB 2.0*. Acest lucru permite o accelerare semnificativă în salvarea fișierelor mari de orice tip.
* Pe baza performanței teoretice a magistralei USB 3.2 Gen 1. Performanța reală depinde de dimensiunea fișierului și specificațiile computerului.
Mecanismul 'glisare și blocare' ajută la protejarea conectorului USB al unității V3. În timp ce folosiți unitatea, conectorul este extins, iar după terminare, poate fi retras și blocat în interiorul dispozitivului.
Unitatea este incredibil de ușor și convenabil de utilizat: pur și simplu conectați-o la orice port USB 3.2 Gen 1 (porturile USB 2.0 sunt, de asemenea, acceptate), apoi copiați folderele și fișierele selectate folosind metoda 'trage și lasă'.
Specificații Tehnice |
|
| Marca | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 16 GB |
| Viteză de citire | De până la 80 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Viteză de scriere | De până la 25 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Sursa de alimentare | USB Bus (fără baterii necesare) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibilă cu USB 2.0 |
| Format | FAT32 |
| Cerințe de sistem | Porturi USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)/USB 2.0
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 grame |
| Conținutul pachetului | - Store 'n' Go V3 USB Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Memorie USB Verbatim V3, 16GB, USB 3.2, Negru






