Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim V3, 256GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru Cod produs: VER-160414
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Viteza citire: 80 MB/s Viteza scriere: 25 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 256 GB |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 g |
| Interfata iesire | USB-A |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim V3, 256GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru
Cu interfața USB 3.2 Gen 1 care oferă transfer de date extrem de rapid, unitatea USB Store 'n' Go V3 este de până la 10 ori mai rapidă decât unitățile care folosesc interfața USB 2.0*. Acest lucru permite o accelerare semnificativă în salvarea fișierelor mari de orice tip.
* Bazat pe performanța teoretică a magistralei USB 3.2 Gen 1. Performanța reală depinde de dimensiunea fișierului și de specificațiile computerului.
Mecanismul 'glisare și blocare' ajută la protejarea conectorului USB al unității V3. Când folosiți unitatea, conectorul este extins, iar după terminarea lucrului, poate fi retras și blocat în interiorul dispozitivului.
Unitatea este extrem de simplu și convenabil de utilizat: pur și simplu conectați-o la orice port USB 3.2 Gen 1 (porturile USB 2.0 sunt de asemenea acceptate), apoi copiați folderele și fișierele selectate folosind metoda “tragere și plasare”.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Unitate Flash |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 256 GB |
| Viteză de citire | De până la 80 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Viteză de scriere | De până la 25 MB/s (sistem gazdă USB 3.2 Gen 1) |
| Sursa de alimentare | Bus USB (fără baterii necesare) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibil cu USB 2.0 |
| Format | FAT32 |
| Cerințe de sistem | Porturi USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)/USB 2.0 Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Peso | 10 grame |
| Conținutul pachetului | - Unitate USB Store 'n' Go V3 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim V3, 256GB, USB-A 3.2 Gen 1, Negru






