Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 128GB, USB 3.2, Albastru Cod produs: VER-160406
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Viteza transfer: pana la 300 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 128 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 g |
| Interfata iesire | USB 3.2 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 128GB, USB 3.2, Albastru
Cu interfața sa USB 3.2 Gen 1, Store 'n' Go V3 MAX USB atinge viteze de transfer de date de până la 300 MB/s. Acest lucru permite transferul și salvarea semnificativ mai rapidă a fișierelor mari de orice tip.
Mecanismul „glisează și blochează” protejează conectorii USB ai unității V3 MAX USB. În timpul utilizării, conectorul este extins, iar după utilizare, poate fi retras și blocat în interiorul dispozitivului. Acoperirea UV netedă și foarte elegantă protejează unitatea USB de zgârieturi, menținându-o în stare perfectă în timpul utilizării!
Unitatea este extrem de simplu și convenabil de utilizat: pur și simplu conectați-o la orice port USB 3.2 Gen 1 (porturile 2.0 sunt de asemenea acceptate) și apoi trageți și plasați folderele și fișierele selectate.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Culoare | Albastru |
| Capacitate | 128 GB |
| Viteză de Transfer | Până la 300 MB/s |
| Funcții Suplimentare | USB SuperSpeed la 5 Gb/s |
| Surse de Alimentare | USB Bus (fără baterie necesară) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibilă cu USB 2.0 |
| Format | FAT32 |
| Cerințe de Sistem | Porturi USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)/USB 2.0
Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 grame |
| Conținutul Pachetului | - Store 'n' Go V3 MAX USB Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 128GB, USB 3.2, Albastru






