Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 64GB, USB 3.2, Albastru Cod produs: VER-160423
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Viteza transfer: pana la 300 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 64 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 g |
| Interfata iesire | USB 3.2 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 64GB, USB 3.2, Albastru
Cu interfața USB 3.2 Gen 1 care oferă transfer de date extrem de rapid, unitatea USB Store 'n' Go V3 MAX atinge viteze de transfer de până la 300 MB/s. Acest lucru permite o accelerare semnificativă în transferul și salvarea fișierelor mari de orice tip.
Mecanismul „glisare și blocare” ajută la protejarea conectorilor USB ai unității V3 MAX. Atunci când utilizați unitatea, conectorul este extins, iar după terminarea lucrului, poate fi retras și blocat în interiorul dispozitivului. Acoperirea UV netedă și foarte elegantă oferă protecție pentru unitatea USB împotriva zgârieturilor, menținând-o în stare perfectă în timpul utilizării!
Unitatea este extrem de simplu și convenabil de utilizat: pur și simplu conectați-o la orice port USB 3.2 Gen 1 (porturile USB 2.0 sunt, de asemenea, acceptate), apoi copiați folderele și fișierele selectate folosind metoda „trage și lasă”.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Flash Drive |
| Color | Albastru |
| Capacitate | 64 GB |
| Viteza de Transfer | Până la 300 MB/s |
| Funcții Suplimentare | USB SuperSpeed cu viteză de 5 Gb/s |
| Sursa de Alimentare | USB Bus (fără baterii necesare) |
| Interfață | USB 3.2 Gen 1 - compatibil cu USB 2.0 |
| Format | FAT32 |
| Cerințe de Sistem | Porturi USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)/USB 2.0 Windows 11, 10, 8 Mac OS X 10.4 sau mai recent Linux 2.4.0 sau mai recent |
| Dimensiuni | 58 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 10 grame |
| Conținutul Pachetului | - Store 'n' Go V3 MAX USB Drive |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim V3 MAX, 64GB, USB 3.2, Albastru






