Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mini studio portabil Puluz PU5051EU, LED-uri incorporate, fundaluri multiple, fotografie/mini-filmulete de produs, 50x50cm, Negru Cod produs: PUL-178256
Vezi toate produsele din categoria Echipamente lumini video/foto
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet |
Cort LED fara umbre Geanta de transport Fundal PVC negru / alb Fundal PVC gri / auriu Fundal PVC galben / portocaliu Fundal PVC rosu / roz Fundal PVC albastru / violet Fundal PVC verde / maro Material de difuzie Adaptor de alimentare Manual de u |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | - g |
| Material |
Plastic Textil |
| Tip produs | Accesoriu |
| Utilizat pentru | Camere video |
Mini studio portabil Puluz PU5051EU, LED-uri incorporate, fundaluri multiple, fotografie/mini-filmulete de produs, 50x50cm, Negru
Puluz PU5051EU este un cort fără umbră care vă permite să creați fotografii profesionale de produs fără setări complexe de iluminare. Spațiul de lucru de 50 cm, panoul LED puternic și fundalurile colorate incluse oferă o stație de lucru confortabilă și practică pe care o puteți configura în câteva momente - acasă, la birou sau pe teren.
Lumină care se adaptează la produsul dvs.
Panoul LED include 200 de LED-uri 2835 cu o luminozitate de 25 lm fiecare. O valoare CRI ridicată de ≥90 asigură reproducerea fidelă a culorilor, iar un strat reflectorizant argintiu reflectă uniform lumina, eliminând zonele întunecate și vignetările. Ca rezultat, veți obține fotografii consistente, curate și detaliate! De asemenea, puteți alege din trei moduri de iluminare (alb, moale și cald), facilitând potrivirea atmosferei fotografiei cu subiectul fotografiat. În plus, zece niveluri de reglare a luminozității (de la 1% la 100%) vă permit să reglați fin lumina fără a fi nevoie de lămpi suplimentare.
Lumină moale fără reflexii nedorite
Kitul include o pânză de difuzie care înmoaie lumina și reduce reflexiile. Acest lucru este util în special atunci când fotografiați produse lucioase, cum ar fi sticla, decorațiunile sau bijuteriile. Este o modalitate simplă de a crea un cadru mai elegant și mai organizat.
Diverse unghiuri de fotografiere
Cortul vă permite să fotografiați atât din față, cât și de sus. Astfel, puteți obține cu ușurință packshots clasice, fotografii de catalog și multe altele.
Fonduri colorate incluse
Un set de șase fundaluri din PVC cu două fețe vă oferă până la douăsprezece culori din care să alegeți - inclusiv negru, alb, gri, auriu, galben, portocaliu, roșu, roz, albastru, violet, verde și maro. Acest lucru vă permite să schimbați rapid natura scenei și să potriviți perfect fundalul cu produsul, sezonul sau stilul mărcii dvs.
Pliabil și gata să meargă oriunde
Cortul fără umbră PU5051EU se pliază la o dimensiune compactă, ceea ce îl face ușor de transportat și depozitat. Geanta inclusă vă permite să îl luați în mod convenabil pe teren, iar totul se pliază fără unelte. De asemenea, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la sursa de alimentare. Veți conecta cortul la o sursă de alimentare standard, powerbank sau computer.
Inclus
- Cort LED fără umbre
- Geantă de transport
- Fundal PVC negru / alb
- Fundal PVC gri / auriu
- Fundal PVC galben / portocaliu
- Fundal PVC roșu / roz
- Albastru / violet fundal PVC
- Fond PVC verde / maro
- Țesătură de difuzie
- Adaptor de încărcare
- Manual de utilizare
| Producător | Puluz |
|---|---|
| Model | PU5051EU |
| Material principal | Țesătură Oxford, folie de aluminiu, PVC, ABS, PE. |
| Număr de LED-uri | 200 |
| Model LED | 2835 |
| Luminozitate LED | 25 lm |
| Gama de temperatură a culorii | 3200-6500 K |
| Număr de niveluri de reglare | 10 |
| CRI | ≥90 |
| Interfața sursei de alimentare | DC 5,5 × 2,1 mm |
| Tensiune | DC 15 V |
| Luminozitate în timpul testării în interior | Temperatură de culoare dublă: 9440 lux, lumină albă: 5212 lux, lumină caldă: 4922 lux |
| Consum de energie | 1,8-30 W |
| Diametrul panoului luminos | 32 cm |
| Dimensiunile cortului | 50 x 50 x 50 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mini studio portabil Puluz PU5051EU, LED-uri incorporate, fundaluri multiple, fotografie/mini-filmulete de produs, 50x50cm, Negru







