Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Monitor portabil Uperfect Ubegin B5, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru Cod produs: UPE-140987
Vezi toate produsele din categoria Monitoare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | Home & Office |
| Porturi |
HDMI USB Type-C |
| Putere consumata | 8 W |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Tip produs | Monitor LED portabil |
Monitor portabil Uperfect Ubegin B5, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru
Monitor portabil Uperfect Ubegin B5 15.6" 1920x1080 60Hz
Monitorul de gaming Uperfect este soluția perfectă pentru jucătorii și profesioniștii care caută un ecran portabil de înaltă calitate. Acest monitor inovator permite conectarea ușoară atât a computerelor, cât și a telefoanelor datorită cablului USB-C inclus. Ubegin B5 este, de asemenea, echipat cu un port OTG (micro USB), permițându-vă să conectați un mouse sau o tastatură pentru o funcționalitate și un confort sporite.
Calitate excepțională a afișajului
Ecranul FHD oferă imagini incredibil de fluide și realiste - indiferent dacă te joci, vizionezi videoclipuri sau editezi fotografii. Rezoluția de 1920x1080 asigură detalii bogate, în timp ce suportul pentru 16,7 milioane de culori (8 biți) și 100% sRGB îți permite să te bucuri de o reproducere precisă a culorilor.
Compatibilitate largă
Monitorul este compatibil cu dispozitivele USB-C, permițându-vă să extindeți ecranul telefonului pentru muncă sau jocuri. Monitorul funcționează și cu console de jocuri precum PS4, Xbox One și Switch, ceea ce îl face companionul perfect de călătorie. Cu funcția de duplicare a ecranului a modelului B5, vă permite să prezentați convenabil conținut în timpul ședințelor. La rândul său, portul OTG (micro USB) vă permite să conectați un mouse sau o tastatură.
Confort în utilizare
Monitorul Uperfect are o gaură VESA încorporată (75x75@M4), care permite montarea acestuia pe perete sau pe birou. În plus, B5 dispune și de o gaură dedicată pentru un stylus. Monitorul oferă și două difuzoare stereo de 2 wați, care oferă un sunet profund și puternic. Pentru o experiență sonoră și mai bună, se poate conecta un difuzor suplimentar printr-o intrare audio de 3,5 mm.
Inclus
- monitor portabil
Cablu HDMI la HDMI
Cablu USB-C la USB-C
Cablu USB-A la USB-C
adaptor de alimentare
caz
manual de utilizare
| Producător | Uperfect |
|---|---|
| Model | Ubegin B5 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Timp de răspuns | 25 ms |
| Diagonala ecranului | 15,6" |
| Rezoluţie | 1920 × 1080 (FHD) |
| Raportul de aspect al afișajului | 16:9 |
| Unghiul de vizualizare | 178° |
| Tip de afișare | IPS |
| Raport de contrast | 1200:1 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Gamă de culori | 72% sRGB |
| Adâncimea culorii | 16,7 MB (8 biți) |
| Touch screen | nu |
| Baterie încorporată | nu |
| Senzor de gravitație | nu |
| HDR | nu |
| Sincronizare gratuită | nu |
| Material | ABS |
| Difuzoare încorporate | da, 2*8Ω 1W |
| Montabil pe VESA | da, Da, 75×75mm@M4×4mm |
| Controale | nu |
| Suport de montare | nu |
| Putere nominală | 8 W |
| Dimensiuni | 358 × 226 × 12 mm |
| Greutate | 0,91 kg |
| Interfață | x2 USB-C (audio și video), HDMI (audio și video), AUX de 3,5 mm, micro USB OTG (pentru conectarea tastaturii sau mouse-ului) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Monitor portabil Uperfect Ubegin B5, IPS, 15.6 inch, Full HD, 60Hz, Negru







