Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Iluminare LED RGB DPI ajustabil Lungime cablu: 1.5 m |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 2000 / XP / ME / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Culori disponibile |
Negru Transparent |
| Dimensiuni | 124 x 78 x 40 mm |
| Greutate | 0 g |
| Incarcator | Cu fir |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie (dpi) | 7200 DPI |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Mouse gaming |
Rezoluție DPI reglabilă
Efecte de iluminare RGB
Durabilitate și ergonomie
Operare intuitivă și posibilități largi
Șapte butoane programabile vă permit să atribuiți funcții personalizate. Mouse-ul Havit MS1011SE va funcționa bine în jocurile FPS și RTS, precum și în timpul utilizării zilnice. Dimensiunile sale compacte de 124 x 78 x 40 mm și interfața clasică cu fir îl fac o alegere ideală pentru cei care caută echipamente fiabile cu funcționalitate ridicată.
| Tip interfață | USB |
|---|---|
| Dimensiuni | 124*78*40mm |
| Număr de taste | 7 |
| Sensibilitate | 1200-1600-2400-3200-4800-7200DPI |
| Tensiune de funcționare | 5V |
| Curent de funcționare | 100mA |