Mouse gaming wireless ONIKUMA CW905, 3600 DPI, 700 mAh, 7 butoane, Negru Cod produs: ONI-140700
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
DPI ajustabil 2.4G |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows XP/7/8/10 |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 127 x 71 x 40 mm |
| Greutate | 170 g |
| Incarcator | Baterie reincarcabila incorporata |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 3600 DPI |
| Tehnologie | Fara fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Mouse gaming |
Mouse gaming wireless ONIKUMA CW905, 3600 DPI, 700 mAh, 7 butoane, Negru
Mouse de gaming wireless ONIKUMA CW905 2.4G (Negru)
Obține un avantaj față de adversarii tăi și obține o nouă victorie cu Onikuma CW905! Mouse-ul wireless permite ajustarea DPI pe 5 niveluri, iar iluminarea de fundal colorată cu 5 efecte va oferi o atmosferă unică în timpul jocului. Conexiunea 2.4G îți va oferi libertatea de mișcare la care ai visat, iar cu o autonomie lungă, te poți juca jocurile tale preferate cât timp dorești.
Control precis
Mouse-ul Onikuma vă permite să ajustați rezoluția pe 5 niveluri - 600/1000/1600/2400/3600, și tot ce trebuie să faceți este să apăsați butonul dedicat! Indiferent dacă aveți nevoie de țintire precisă în timpul shooter-urilor sau de mișcare rapidă în timpul acțiunii dinamice, puteți ajusta DPI-ul mouse-ului în funcție de propriile preferințe și cerințe.
Joc neîntrerupt - până la 48 de ore de utilizare
Uită de întreruperea jocului din cauza unei baterii descărcate! Cu o autonomie de până la 23 de ore cu iluminarea de fundal pornită sau până la 48 de ore fără ea, mouse-ul îți va permite să te concentrezi asupra jocului fără întreruperi inutile ale încărcării. Cu o baterie de 700 mAh, nu trebuie să-ți faci griji că mouse-ul se va descărca în cel mai puțin oportun moment. În plus, intră în modul repaus după un minut de inactivitate pentru a economisi energie!
Libertate wireless
Bucură-te de libertate deplină de mișcare! Mouse-ul folosește o conexiune 2.4G care oferă o conexiune rapidă și fiabilă la dispozitivul ales, cu o rază de acțiune de 10 metri. Aceasta înseamnă că nu trebuie să-ți faci griji cu privire la pierderea semnalului sau latență - nimic nu-ți va mai sta în cale.
Inclus:
- Mouse
- Adaptor USB
| Producător | Onikuma |
|---|---|
| Model | CW905 |
| Culoare | Negru |
| Conexiune | Fără fir, 2.4G |
| Gama de transmisie | 10 metri |
| DPI | 600/1000/1600/2400/3600 |
| Numărul de butoane | 7 |
| Iluminare din spate | Da, RGB |
| Timp de funcționare | 23 de ore (cu iluminare din spate), 48 de ore (fără iluminare din spate) |
| Capacitatea bateriei | 700 mAh |
| Greutate | 170 de grame |
| Dimensiuni | 127 x 71 x 40 mm |
| Sisteme de operare compatibile | Win98 / 2000 / ME / NT / XP / Win7 / Win8 / Win10 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse gaming wireless ONIKUMA CW905, 3600 DPI, 700 mAh, 7 butoane, Negru






