Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse gaming wireless ONIKUMA CW953, USB, 12800 DPI, RGB, 500 mAh, Negru Cod produs: ONI-177284
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
DPI ajustabil USB 500 mAh |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 0 cm |
| Greutate | 79 g |
| Incarcator | Baterie reincarcabila incorporata |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 12800 DPI |
| Tehnologie | Fara fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Mouse gaming |
Mouse gaming wireless ONIKUMA CW953, USB, 12800 DPI, RGB, 500 mAh, Negru
ONIKUMA CW953 este un mouse de gaming creat pentru jucătorii care doresc confort, răspuns rapid și libertate de conectivitate. Designul său conturat oferă suport stabil pentru mână, iar șase niveluri DPI (de la 800 la 12800) vă permit să reglați sensibilitatea pentru diferite genuri de jocuri. Dispozitivul acceptă trei moduri de conectare (Bluetooth, 2,4 GHz, cablu USB) și are un compartiment de stocare integrat pentru receptorul de 2,4 GHz și șase butoane cu opțiunea de a programa macro-uri sau comenzi rapide. Acest lucru îl face excelent pentru orice stație de lucru!
Design ergonomic pentru a se potrivi mâinii dvs.
Mouse-ul CW953 este conturat pentru a oferi sprijin natural palmei. Acest design reduce oboseala și face mai ușoară menținerea unei prinderi stabile. Ca urmare, dispozitivul funcționează bine atât pentru jocul mai liniștit, cât și pentru acțiunea dinamică - permițându-vă să jucați perioade lungi de timp fără a vă simți inconfortabil. În plus, în partea de jos a mouse-ului există un compartiment de depozitare ascuns pentru receptorul de 2,4 GHz, facilitând depozitarea acestuia și reducând riscul de a-l pierde.
Șase niveluri DPI
Mouse-ul oferă șase setări DPI - 800, 1200, 2400, 3200, 4800 și 12800, permițându-vă să adaptați sensibilitatea senzorului la diferite tipuri de joc. În plus, optica utilizată permite reproducerea precisă a mișcărilor. Toate acestea fac ca CW953 să fie perfect atât pentru jocurile FPS dinamice, cât și pentru titlurile care necesită o precizie ridicată.
Trei moduri de conectivitate
CW953 suportă modul cu fir, conectivitate de 2,4 GHz și Bluetooth. Acest lucru îi permite să fie utilizat într-o varietate de scenarii. Acesta va funcționa bine atât pe o stație de lucru pentru jocuri PC, cât și împreună cu un laptop. Banda de 2,4 GHz oferă performanțe extrem de stabile, modul cu fir elimină decalajul, iar Bluetooth permite conectarea rapidă la dispozitivele compatibile.
Șase butoane - mai mult confort și control
Mouse-ul este echipat cu șase butoane: stânga și dreapta, două butoane laterale, un cadran și un comutator DPI. Acest aspect vă permite să controlați și să ajustați convenabil setările în timpul jocului. Puteți chiar să vă programați propriile macro-uri și comenzi rapide pentru a utiliza cele mai frecvent utilizate funcții dintr-o singură privire.
Inclus în preț
- Mouse
- Receptor USB de 2,4 GHz
- Cablu de la USB-A la USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | CW953 |
| Culoarea luminii de fundal | RGB |
| DPI | 800 / 1200 / 2400 / 3200 / 4800 / 12800 |
| Interfață | USB-C |
| Curent de funcționare USB | ≥ 22 mA |
| Tensiune de funcționare | DC 3,7 V |
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Frecvența de raportare | 1000 Hz |
| Raza de transmisie | Aproximativ 10 m |
| Greutate | Aproximativ 79 g |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 98 / 2000 / ME / NT / XP / Win 7 / Win 8 / Win 10 / Win 11 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse gaming wireless ONIKUMA CW953, USB, 12800 DPI, RGB, 500 mAh, Negru







