Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse gaming wireless Thunderobot ML503, RGB, 8000 DPI, 7 Butoane, Negru Cod produs: THU-145772
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | 7 Butoane |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux Mac Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 124.8 x 67.5 x 41 mm |
| Greutate | 101 g |
| Incarcator | Cu fir |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie (dpi) | 8000 DPI |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip |
Standard Gaming |
| Tip produs | Mouse |
Mouse gaming wireless Thunderobot ML503, RGB, 8000 DPI, 7 Butoane, Negru
Mouse de gaming fără fir Thunderobot ML503
Pentru gameri, să aibă control complet asupra fiecărei mișcări este crucial. Datorită senzorului avansat PAW3104 cu o rezoluție de 8000DPI, mouse-ul Thunderobot ML503 asigură precizie și funcționare fără probleme.
Comutatoare fiabile: Huan Yu 20M
Nimic nu este mai rău decât un mouse care cedează în momentele critice. Acesta este motivul pentru care mouse-ul Thunderobot ML503 este echipat cu comutatoare Huan Yu, care au o durată de viață de până la 20 de milioane de clicuri. Acest lucru asigură faptul că mouse-ul vă va servi pentru o lungă perioadă de timp, indiferent de intensitatea jocului.
Iluminare RGB: 3 zone
Exprimați-vă stilul în timpul jocului. Mouse-ul ML503 dispune de trei zone de iluminare RGB. Adaugă culori gameplay-ului tău!
Conexiune versatilă: Cu fir și fără fir
În funcție de nevoile dumneavoastră, puteți utiliza mouse-ul în modul wireless cu tehnologie 2.4G sau în modul tradițional cu fir. Pachetul include atât un cablu, cât și un receptor, oferind flexibilitate completă.
Conținutul pachetului
Mouse x 1
Manual x 1
Certificat x 1
Receptor x 1
Cablu x 1
Specificații
| Marca | Thunderobot |
|---|---|
| Model | ML503 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 124.8 x 67.5 x 41 |
| Greutate | 101g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse gaming wireless Thunderobot ML503, RGB, 8000 DPI, 7 Butoane, Negru







