Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse universal Havit HV-MS989GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 4 Butoane, Albastru Cod produs: HAV-159965
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | 4 Butoane |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux Mac Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 104 x 58 x 37 mm |
| Greutate | 0 g |
| Incarcator | Baterie AA |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 1600 DPI |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Wireless |
| Tip produs | Mouse |
Mouse universal Havit HV-MS989GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 4 Butoane, Albastru
Descoperiți un nou nivel de productivitate și divertisment cu mouse-ul wireless Havit! Conectați-l cu ușurință la dispozitivul ales pe banda de 2,4 GHz și, datorită DPI-ului reglabil, îi puteți personaliza precizia în funcție de nevoile dvs. Butoanele au o durată de viață de până la 1 milion de clicuri, asigurându-vă că vă servește bine pentru o perioadă lungă de timp.
Libertate fără fir
Uitați pentru totdeauna de cablurile încurcate! Mouse-ul Havit se conectează la dispozitivul selectat de tine pe banda de 2,4 GHz, cu o rază de semnal de până la 8 metri. Datorită caracteristicii plug-and-play, utilizarea sa devine lipsită de complicații - pur și simplu conectați mini-receptorul în dispozitiv! Nu mai pierdeți timp cu instalări sau configurații complexe - Havit HV-MS989GT este gata de utilizare imediat după ce îl conectați.
Ajustarea rezoluției
Mouse-ul Havit este proiectat ținând cont de diversele nevoi ale utilizatorilor. Cu un DPI reglabil de la 800 la 1600, aveți control deplin asupra preciziei și vitezei cursorului pe ecran. Fie că lucrați la proiecte grafice, jocuri sau pur și simplu navigați pe internet, puteți personaliza fără efort performanța mouse-ului pentru orice sarcină.
Confort excepțional
Designul ergonomic al mouse-ului se potrivește perfect formei mâinii tale, oferind o poziție naturală a încheieturii mâinii chiar și în timpul orelor lungi de lucru. Havit HV-MS989GT oferă, de asemenea, o funcție de auto-sleep pentru a vă ajuta să economisiți energie. Mouse-ul intră automat în modul sleep atunci când nu este utilizat o anumită perioadă de timp - un singur clic îl readuce la lucru!
Specificații
| Producător | Havit |
|---|---|
| Model | HV-MS989GT |
| Culoare | Albastru |
| Conexiune wireless | 2,4 GHz |
| Raza de acțiune | Până la 8 metri |
| Număr de butoane | 4 |
| Rezoluție | 800-1600 DPI |
| Durata de viață a butoanelor | 1.000.000 de clicuri |
| Dimensiuni | 104 x 58 x 37 mm |
| Sursă de alimentare | 1 x baterie AA (se recomandă bateriile alcaline) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse universal Havit HV-MS989GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 4 Butoane, Albastru







