Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse universal Havit MS626GT, Wireless, USB, 1200 DPI, 3 Butoane, Gri Cod produs: HAV-159968
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | 3 Butoane |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux Mac Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Culori disponibile | Gri |
| Dimensiuni | 105 x 58 x 31 mm |
| Greutate | 0 g |
| Incarcator | Baterie AA |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 1200 DPI |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Wireless |
| Tip produs | Mouse |
Mouse universal Havit MS626GT, Wireless, USB, 1200 DPI, 3 Butoane, Gri
Veți utiliza cu succes MS626GT atât la locul de muncă, cât și în timpul navigării obișnuite pe internet. Rezoluția mouse-ului este de 1200 DPI, se distinge, de asemenea, prin funcționarea lină. Designul său ergonomic asigură confortul de utilizare, iar funcționarea silențioasă nu vă va deranja. Conexiunea de 2,4 GHz asigură o transmisie stabilă a semnalului, iar construcția din plastic ABS este responsabilă pentru durabilitatea sa.
Versatil
Veți folosi mouse-ul Havit, de exemplu, la crearea de proiecte grafice, la navigarea pe internet sau la jocuri. Rezoluția sa este de 1200 DPI, iar datorită tehnologiei optice asigură o funcționare lină și precizie. De asemenea, se remarcă prin răspunsul rapid la mișcare, pentru un confort și mai mare de utilizare.
Funcționare wireless
Mouse-ul Havit funcționează fără fir, conectându-se prin 2,4 GHz. Raza de acțiune a semnalului este de 10 metri pe o rază de 360°. În plus, datorită funcției plug&play, conectarea sa va dura doar câteva clipe. Nu mai este nevoie să instalați drivere suplimentare, trebuie doar să conectați receptorul micro USB (inclus) la computer. Mouse-ul este alimentat de o baterie AA, asigurând o durată lungă de funcționare a dispozitivului.
Confort de utilizare
Mouse-ul este conceput pentru a oferi un confort de lungă durată. Designul său ergonomic face ca MS626GT să se potrivească perfect în mână, iar construcția sa din plastic ABS ecologic contribuie la durabilitatea sa. În plus, funcționarea sa silențioasă nu va fi o problemă, astfel încât îl puteți utiliza în locuri precum biblioteca sau universitatea.
| Producător | Havit |
|---|---|
| Model | MS626GT |
| Culoare | Gri |
| Conectivitate fără fir | 2,4 GHz |
| Raza de acțiune | Până la 10 m |
| Dimensiuni | 105 × 58 × 31 mm |
| Număr de butoane | 3 |
| Rezoluție | 1200 DPI |
| Durata de viață a butoanelor | Până la 3.000.000 de clicuri |
| Sursă de alimentare | 1 x baterie AA (se recomandă bateriile alcaline) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse universal Havit MS626GT, Wireless, USB, 1200 DPI, 3 Butoane, Gri







