Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse universal Havit MS76GT Plus, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Albastru Cod produs: HAV-159961
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | 6 Butoane |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux Mac Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 102 x 63 x 6 mm |
| Greutate | 0 g |
| Incarcator | Baterie AA |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 1600 DPI |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Wireless |
| Tip produs | Mouse |
Mouse universal Havit MS76GT Plus, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Albastru
Mouse-ul wireless Havit MS76GT Plus este perfect pentru utilizarea zilnică. Oferă o conexiune stabilă de până la 10 metri și, datorită funcției plug&play, îl puteți pregăti cu ușurință pentru lucru. În plus, îi puteți regla rezoluția până la 1600 DPI, iar designul universal face ca mouse-ul să fie ideal atât pentru dreptaci, cât și pentru stângaci.
Perfect pentru utilizarea zilnică
Havit MS76GT Plus funcționează fără fir și se conectează la un dispozitiv compatibil în banda de 2,4 GHz. Oferă o conexiune stabilă de până la 10 metri, fără interferențe. În plus, veți găsi inclus un receptor mini USB, pe care îl veți conecta la echipamentul dvs. În plus, îi puteți regla rezoluția: 1000-1200-1600 DPI, permițându-vă să îi adaptați performanța la nevoile dvs. În plus, este ergonomică și ușoară - depozitarea și transportul MS76GT Plus nu vă va crea probleme. În plus, mouse-ul funcționează cu Windows 2000/ME/XP/Vista/7/8/10/MAC/Linux. Așadar, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la problemele de compatibilitate.
În set
- mouse
- Mini-receptor USB
| Producător | Havit |
|---|---|
| Model | MS76GT plus |
| Culoare | albastru |
| Conexiune fără fir | 2,4 GHz |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Dimensiuni | 102 x 63 x 6 mm |
| Număr de butoane | 6 |
| Rezoluție | 1000-1200-1600 DPI |
| Durata de viață | 3000.000 de clicuri |
| Sursă de alimentare | 1 baterie AA (se recomandă bateriile alcaline) - nu este inclusă |
| Compatibilitate | Windows 2000/ME/XP/Vista/7/8/10/MAC/Linux |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse universal Havit MS76GT Plus, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Albastru







