Neon decorativ LED Beline Light Cowboy, Alimentare USB, Multicolor Cod produs: BEL-160182
Vezi toate produsele din categoria Iluminat camere copii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Multicolor |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Smart | Nu |
| Tip | Kit LED |
| Tip banda | Rigida |
| Tip produs | Figurina LED |
| Utilizat pentru | Interior |
Neon decorativ LED Beline Light Cowboy, Alimentare USB, Multicolor
Neon Beline Light Cowboy
Un accent stilat pentru orice interior
Neon Beline Light Cowboy este un accesoriu de designer care aduce atmosfera Vestului Sălbatic în cameră într-o ediție modernă. Dimensiunile sale 29x34 cm îl fac perfect pentru a fi agățat pe perete, fără a copleși spațiul, dar atrăgând atenția. Fabricat din plastic durabil PS și PVC flexibil, asigură ușurință și confort în instalare. Iluminarea LED garantează o lumină uniformă și eficientă energetic. Alimentat prin port USB, ceea ce crește confortul utilizatorului.
Tehnologie LED eficientă energetic
Diodele LED utilizate în acest model oferă nu doar un aspect impresionant, ci și o eficiență energetică ridicată. Neonul funcționează într-un interval de tensiune de intrare de 100-240V și are un 5V output, fiind compatibil cu majoritatea surselor de alimentare. Prin urmare, poate fi conectat la un laptop, power bank sau un încărcător USB clasic. Neon Beline Light Cowboy funcționează bine ca o decorațiune atrăgătoare pentru o cameră, bar sau spațiu comercial fără a crește facturile la electricitate.
Date tehnice |
|
| Marcă | Beline |
| Model | Cowboy |
| Tip | Neon LED |
| Material | PS + PVC |
| Alimentare de intrare | 100-240V |
| Alimentare de ieșire | 5V |
| Tip de alimentare | USB |
| Montaj | Montat pe perete (pentru agățare) |
| Dimensiuni | 29 x 34 cm |
| Culoare luminii | Alb-roșu-albastru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Neon decorativ LED Beline Light Cowboy, Alimentare USB, Multicolor







