Neon decorativ LED Yellowpop Disney Mickey Mirror, Alimentare USB, Gold Cod produs: YEL-160190
Vezi toate produsele din categoria Benzi LED Smart
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Latime | 44 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Smart | Nu |
| Tip | Kit LED |
| Tip banda | Rigida |
| Tip produs | Figurina LED |
| Utilizat pentru | Interior |
Neon decorativ LED Yellowpop Disney Mickey Mirror, Alimentare USB, Gold
Neon Yellowpop Disney Mickey Mirror
Aspect unic și calitate excepțională
Adaugă un strop de magie în fiecare cameră cu ajutorul stilatului oglinzi LED Yellowpop Disney Mickey Mirror! Această oglindă LED minimalistă, în formă de urechile iconice ale Mickey Mouse, va aduce o atmosferă caldă și primitoare în dormitorul copilului, camera de joacă sau chiar în living.
Mai mult decât o decorare
Oglinda LED de la Yellowpop este mai mult decât o decorare – este o invitație în lumea magică a Disney-ului, care de ani de zile încântă atât copiii, cât și adulții. Fiecare neon aduce cele mai frumoase amintiri, permițând crearea de momente noi, unice, pline de bucurie și emoție.
Dimensiune ideală – efect mare
Neonul Disney Mickey Mirror este o decorare cu dimensiunile
50 x 44 cm, fiind perfect pentru a fi agățat chiar și în camere mai mici.
Fabricată din fibră optică LED galbenă, oferă o lumină delicată și plăcută, care creează o atmosferă primitoare fără efect de orbire. Culoarea neutră și forma universală fac ca aceasta să se potrivească perfect atât în camerele copiilor, cât și în interiorurile cu un decor minimalist.
Specificații tehnice |
|
| Colecție | Neon Yellowpop Disney Mickey Mirror |
| Tip | Oglindă LED Neon |
| Dimensiuni | 50 x 44 cm |
| Culoare | Auriu |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Neon decorativ LED Yellowpop Disney Mickey Mirror, Alimentare USB, Gold







