Căutare

Sortare după:
Produse pe pag:
TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect Lamano Aura Green cu MagSafe compatibila cu iPhone 17, Graphics LICHIDARE STOC -47%

Husa Tech-Protect Lamano MagSafe este un accesoriu elegant și funcțional, realizat din material plas..

54,84 Lei 28,84 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect Lamano Aura Green cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro, Graphics LICHIDARE STOC -47%

Tech-Protect Lamano MagSafe este un accesoriu elegant și funcțional, realizat din material plastic d..

54,84 Lei 28,84 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa TECH-PROTECT Kevlar Pro compatibila cu Samsung Galaxy Tab S9 Plus / S10 Plus 12.4 inch, Protectie display, Negru -40%

Tech-Protect Kevlar Pro, o serie de carcase blindate care iti vor proteja dispozitivul la 360 de g..

177,97 Lei 106,97 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect Kevlar cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro, Matte Black LICHIDARE STOC -44%

Tech-Protect Kevlar MagSafe – o serie de huse blindate care oferă protecție completă de 360 de grade..

116,85 Lei 65,85 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon Huawei P40 Lite Pink LICHIDARE STOC -56%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

33,81 Lei 14,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon compatibila cu Xiaomi Poco C75 / Redmi 14C Marble LICHIDARE STOC -56%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon compatibila cu Samsung Galaxy M51 Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

33,81 Lei 14,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon compatibila cu Samsung Galaxy M35 5G Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon compatibila cu Samsung Galaxy A36 5G Marble LICHIDARE STOC -42%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

35,88 Lei 20,88 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Icon compatibila cu Samsung Galaxy A35 5G Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa are interior captusit cu o microfibra delicata iar siliconul perfect neted si moale face ca ..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect Icon compatibila cu Apple AirPods 3, Negru LICHIDARE STOC -69%

Husa Tech-Protect este soluția ideală pentru a-ți proteja căștile Airpods. H..

24,81 Lei 7,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa TECH-PROTECT HybridShell compatibila cu Samsung Galaxy A32 5G Black -45%

Carcasa TECH-PROTECT HybridShell este fabricata din TPU (flexibil si durabil) si policarbonat d..

37,96 Lei 20,96 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa Tech-Protect Flexair Spring Flowers cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro, Graphics -29%

Husa FlexAir MagSafe de la Tech-Protect este o combinație excelentă de flexibilitate, durabilitate ș..

44,99 Lei 31,99 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair Plus compatibila cu Xiaomi Poco C65 / Redmi 13C Clear LICHIDARE STOC -56%

Carcasa flexibila si foarte subtire, cu forma ergonomica, confectionata din material TPU rezistent l..

28,81 Lei 12,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair Hybrid MagSafe compatibila cu Samsung Galaxy S25 Edge Clear LICHIDARE STOC -50%

Carcasa clasica Flexair Hybrid dintr-o singura bucata de la Tech-Protect, cu finisaj transparent, co..

43,82 Lei 21,82 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa Tech-Protect Flexair Hybrid cu MagSafe compatibila cu Samsung Galaxy S25 FE, Transparent -38%

Carcasa clasică, monobloc FlexAir Hybrid MagSafe de la Tech-Protect, cu un finisaj transparent, a fo..

44,99 Lei 27,99 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa Tech-Protect FlexAir Hybrid cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro Max, Transparent -28%

Carcasă clasică, unibody Flexair Hybrid Magsafe de la Tech-Protect, cu finisaj transparent, creată p..

45,99 Lei 32,99 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair Hybrid compatibila cu Xiaomi 14T Clear LICHIDARE STOC -56%

Carcasa clasica Flexair Hybrid dintr-o singura bucata de la Tech-Protect, cu finisaj transparent, ..

33,81 Lei 14,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa TECH-PROTECT Flexair Hybrid compatibila cu iPhone 16 Pro Clear -21%

Carcasa clasica Flexair Hybrid dintr-o singura bucata de la Tech-Protect, cu finisaj transparent..

33,99 Lei 26,99 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect FlexAir compatibila cu Xiaomi Redmi 15C, Transparent LICHIDARE STOC -57%

Tech-Protect FlexAir este combinația perfectă între flexibilitate, durabilitate și design ergonomic...

29,81 Lei 12,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa TECH-PROTECT Flexair compatibila cu Samsung Galaxy A36 5G Glitter -57%

Carcasa flexibila si foarte subtire, cu forma ergonomica, confectionata din material TPU rezistent l..

29,91 Lei 12,91 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair compatibila cu Realme 14 Pro 5G Clear LICHIDARE STOC -57%

Carcasa flexibila si foarte subtire, cu forma ergonomica, confectionata din material TPU rezistent l..

29,81 Lei 12,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
Carcasa TECH-PROTECT Flexair compatibila cu Motorola Moto G85 5G Clear -55%

Carcasa flexibila si foarte subtire, cu forma ergonomica, confectionata din material TPU rezistent l..

28,91 Lei 12,91 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair compatibila cu Motorola Edge 60 Pro Clear LICHIDARE STOC -57%

Husa FlexAir oferită de Tech-Protect este o combinație excelentă de flexibilitate, durabilitate și d..

29,81 Lei 12,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Flexair compatibila cu iPhone 16e Clear LICHIDARE STOC -57%

Carcasa flexibila si foarte subtire, cu forma ergonomica, confectionata din material TPU rezistent l..

29,81 Lei 12,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Cam Shield Pro compatibila cu Xiaomi Redmi Note 14 Pro Plus 5G Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa Cam Shield Pro reprezinta protectia perfecta pentru intregul dispozitiv impotriva caderilo..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Cam Shield Pro compatibila cu Xiaomi Redmi Note 13 4G Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa Cam Shield Pro reprezinta protectia perfecta pentru intregul dispozitiv impotriva caderilo..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Cam Shield Pro compatibila cu Samsung Galaxy A36 5G Black LICHIDARE STOC -55%

Carcasa Cam Shield Pro reprezinta protectia perfecta pentru intregul dispozitiv impotriva caderilo..

34,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa TECH-PROTECT Cam Shield Pro compatibila cu Samsung Galaxy A26 5G Black LICHIDARE STOC -56%

Carcasa Cam Shield Pro reprezinta protectia perfecta pentru intregul dispozitiv impotriva caderilo..

35,81 Lei 15,81 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect BasicMag cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro, Negru LICHIDARE STOC -50%

Husa Tech-Protect BasicMag MagSafe combină un design minimalist cu o protecție eficientă. Construcți..

43,82 Lei 21,82 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect BasicMag cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Pro Max, Matte Black LICHIDARE STOC -50%

Husa Tech-Protect BasicMag MagSafe combină un design minimalist cu o protecție eficientă. Construcți..

43,82 Lei 21,82 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech-Protect BasicMag cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Air, Matte Black LICHIDARE STOC -42%

Husa Tech-Protect BasicMag MagSafe este o combinație de design minimalist și protecție eficientă. Co..

44,88 Lei 25,88 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech Protect FlexAir Hybrid compatibila cu iPhone 17 Air, Transparent LICHIDARE STOC -47%

Carcasa clasică, dintr-o singură bucată, Flexair Hybrid de la Tech-Protect, cu un finisaj transparen..

33,86 Lei 17,86 Lei TVA inclus

TECH-PROTECT
5% Extra-Reducere
Carcasa Tech Protect FlexAir compatibila cu Nintendo Switch 2, Transparent LICHIDARE STOC -50%

Husa FlexAir oferită de Tech-Protect este o combinație excelentă de flexibilitate, rezistență și des..

43,83 Lei 21,83 Lei TVA inclus

Supcase
5% Extra-Reducere
Carcasa Supcase IBLSN Ares Flip cu MagSafe compatibila cu iPhone 17 Air, Black LICHIDARE STOC -38%

Supcase IBLSN Ares Flip Mag MagSafe este o carcasă de tip “armură” proiectată pentru utilizatorii ca..

172,83 Lei 107,83 Lei TVA inclus

Supcase
5% Extra-Reducere
Carcasa Supcase Crystal compatibila cu Nintendo Switch 2, X-Shock 3.0, Transparent LICHIDARE STOC -36%

Carcasa Supcase Crystal este o protecție robustă creată pentru jucătorii care apreciază nu doar prot..

93,84 Lei 59,84 Lei TVA inclus

Supcase
5% Extra-Reducere
Carcasa Supcase Crystal compatibila cu Nintendo Switch 2, X-Shock 3.0, Negru LICHIDARE STOC -34%

Husa Supcase Crystal este o protecție robustă creată pentru jucătorii care apreciază nu doar protecț..

93,85 Lei 61,85 Lei TVA inclus

Supcase
5% Extra-Reducere
Carcasa stylish Supcase Cosmo compatibila cu iPhone 7/8/SE 2020/2022, Protectie display, Marble LICHIDARE STOC -38%

Carcasa este realizata din doua materiale complementare - TPU de amortizare si policarbonat de armar..

145,82 Lei 89,82 Lei TVA inclus

Spigen
5% Extra-Reducere
Carcasa Spigen Ultra Hybrid MagSafe compatibila cu iPhone 16e Zero One White LICHIDARE STOC -49%

O carcasa care combina designul minimalist si protectia la cel mai inalt nivel. Fabricata din materi..

151,82 Lei 77,82 Lei TVA inclus

Spigen
5% Extra-Reducere
Carcasa Spigen Ultra Hybrid MagSafe compatibila cu iPhone 16 Pro Max Carbon Fiber LICHIDARE STOC -46%

O carcasa care combina designul minimalist si protectia la cel mai inalt nivel. Fabricata din materi..

122,85 Lei 66,85 Lei TVA inclus

Profită și tu de cele mai mari reduceri!