Soundbar PC Creative Stage Air V2, Wireless, Bluetooth 5.3, USB-A, Negru Cod produs: CRE-159708
Vezi toate produsele din categoria Soundbar
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Difuzoare | 2 |
| Dimensiune sateliti | 410 x 94 x 75 mm |
| Dimensiune subwoofer | 0 |
| Greutate | 1.23 kg |
| Impedanta iesire | - |
| Putere | - |
| Subwoofer | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Tip boxa | Soundbar |
| Tip produs | Soundbar |
| Tip sistem | 2.0 |
Soundbar PC Creative Stage Air V2, Wireless, Bluetooth 5.3, USB-A, Negru
Soundbar USB compact sub monitor cu Bluetooth®
Proiectat pentru spații intime, cum ar fi un birou, Creative Stage Air V2 este creat pentru a se potrivi perfect în configurația ta. Acest soundbar compact, dar puternic, oferă sunet digital de înaltă calitate prin USB și conectivitate wireless prin Bluetooth 5.3 pentru o versatilitate completă. În plus, cu o baterie încorporată care durează până la 6 ore, poți asculta muzică oriunde în casa ta fără a fi nevoie să-l conectezi.
Compact pentru spații mai mici
Sound Blaster Katana V2X dispune de un subwoofer compact care optimizează sistemul audio prin minimizarea utilizării spațiului, menținând în același timp cea mai bună calitate a sunetului.
Foarte compatibil
Proiectat pentru versatilitate, Creative Stage Air V2 oferă opțiuni de redare atât prin cablu, cât și wireless, făcând configurarea sa incredibil de simplă.
Se potrivește oriunde!
Cu Creative Stage Air V2, nu vei avea nicio problemă în a-l plasa oriunde, chiar și pe un birou! Măsurând doar 410 x 94 x 75 mm, soundbarul este suficient de compact pentru a se potrivi fără efort sub monitorul tău.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Creative |
| Tip conexiune | Intrare USB, Bluetooth®, Intrare AUX, Baterie |
| Configurație difuzoare | Unitate unică, Soundbar |
| Greutate | Soundbar: 1.23 kg |
| Culoare | Negru |
| Temperatură de funcționare | 0°C până la 45°C |
| Dimensiuni | 410 x 94 x 75 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Soundbar PC Creative Stage Air V2, Wireless, Bluetooth 5.3, USB-A, Negru







