Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Soundbar portabil wireless Edifier MG300, 5W, Bluetooth 5.3, RGB, USB-A, Negru Cod produs: EDI-156896
Vezi toate produsele din categoria Soundbar
| Specificatii Tehnice | |
| Caracteristici |
Bluetooth: 5.3 USB-A |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Bluetooth 5.3 |
| Culori disponibile | Negru |
| Raza actiune | 0-10m |
| Tip produs | Boxa Bluetooth |
Soundbar portabil wireless Edifier MG300, 5W, Bluetooth 5.3, RGB, USB-A, Negru
Soundbar-ul pentru computer Edifier MG300 este combinația perfectă de funcționalitate și design elegant. Cu drivere de 52 mm, aceasta oferă o calitate fantastică a sunetului. De asemenea, oferă 2 moduri de redare. Bucurați-vă de conectivitatea fiabilă Bluetooth 5.3 și utilizați microfonul încorporat pentru a comunica liber cu prietenii dvs. Dispozitivul este alimentat de un cablu USB. De asemenea, are o placă de sunet încorporată și dispune de iluminare de fundal RGB dinamică.
Posibilități variate de conectare
Vă puteți conecta la soundbar în 2 moduri. Utilizați cablul USB dacă doriți. MG300 are o placă de sunet încorporată, ceea ce îl face ideal chiar și pentru computerele cu un singur port USB disponibil. Preferați să mergeți fără fir? Conectați-vă la soundbar cu Bluetooth 5.3 fiabil, care asigură o transmisie rapidă și stabilă cu o rază de acțiune de până la 30 m.
Calitate fantastică a sunetului
Bucurați-vă de o calitate excelentă a sunetului atunci când ascultați muzică sau vă jucați. MG300 este echipat cu 2 drivere de 52 mm. Fiecare dintre ele a fost reglat profesional de 30 de ori și are o putere de ieșire de 2,5W. Acest lucru permite dispozitivului să ofere înalte naturale, dar clare, precum și bas profund și puternic. Cu Edifier, veți descoperi detalii necunoscute până acum ale melodiilor dvs. preferate!
2 moduri de redare
Personalizați soundbar-ul pentru computer în funcție de nevoile dvs. și oferiți-vă o experiență de neuitat. MG300 vă permite să alegeți din 2 moduri de redare. Modul Music accentuează vocea și oferă o calitate fantastică a sunetului în timpul ascultării melodiilor. Modul Game este ideal pentru jocuri. Acesta face ca tot felul de detalii să fie mai audibile. Acum veți putea să vă auziți adversarul și să trimiteți un glonț spre el cu ușurință!
Design uimitor
MG300 nu numai că oferă o calitate excelentă a sunetului, dar arată și foarte bine pe birou. Este echipat cu retroiluminare RGB colorată, care îi conferă un caracter modern de gaming. De asemenea, are o plasă metalică elegantă și butoane din silicon confortabile la utilizare. Plăcuțele anti-alunecare suplimentare oferă dispozitivului stabilitatea de care are nevoie, iar designul înclinat minimizează strălucirea. De asemenea, sunt disponibile până la 6 moduri de iluminare din spate.
Microfon încorporat
Surprizele nu se termină aici! Soundbar-ul pentru calculator MG300 este ideal și pentru jocurile în rețea. Acesta a fost echipat cu un microfon mic, care vă va permite să vorbiți cu alți jucători fără probleme. În plus, capacul special din silicon izolează vibrațiile externe, astfel încât să vă puteți bucura de un sunet clar în timpul apelurilor vocale. Cu Edifier, puteți fi sigur că ceilalți membri ai echipei vă vor auzi perfect!
În cutie
- Computer Soundbar
- Manual de utilizare
| Marca | Edifier |
|---|---|
| Model | MG300 |
| Culoare | Negru |
| Conectivitate | USB-A (cu placă de sunet), Bluetooth |
| Versiunea Bluetooth | 5.3 |
| Driver | 52 mm |
| Putere de ieșire (cu limită de distorsiune) | 2.5W+2.5W |
| Răspuns în frecvență | 80Hz-20kHz |
| Nivel de zgomot | ≤25dB(A) |
| Intrare | 5V-1A |
| Greutate | Aproximativ 0,9 kg |
| Lumina de fundal | RGB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Soundbar portabil wireless Edifier MG300, 5W, Bluetooth 5.3, RGB, USB-A, Negru







