Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Splitter audio Vention BBVBY, tata mini jack 3.5 mm la 2x mama mini jack 3.5 mm, 30cm, Negru Cod produs: VEN-144535
Vezi toate produsele din categoria Audio
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Jack 3.5 mama Jack 3.5 tata |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0.3 m |
| Material | TPE |
| Tip conector 1 | Jack 3.5 tata |
| Tip conector 2 | Jack 3.5 mama |
| Tip produs |
Adaptor audio Cablu audio |
Splitter audio Vention BBVBY, tata mini jack 3.5 mm la 2x mama mini jack 3.5 mm, 30cm, Negru
Cablu audio de 3,5 mm M la 2 x 3,5 mm F Vention BBVBY 0,3 m (negru)
Splitterul stereo Vention BBVBY oferă un sunet de înaltă calitate atunci când utilizați dispozitive audio. De asemenea, va fi perfect pentru a efectua apeluri și a asculta muzică. Fabricat din material TPE, acesta garantează durabilitatea și rezistența la deteriorare. De asemenea, este foarte flexibil.
| Producător | Vention |
|---|---|
| Model | BBVBY |
| Tip | 3,5 mm (masculin) la 2x 3,5 mm (feminin) |
| Lungime | 30 cm |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Splitter audio Vention BBVBY, tata mini jack 3.5 mm la 2x mama mini jack 3.5 mm, 30cm, Negru







