Stand universal laptop SODI SMS-300, Ajustabil, Compatibil cu dispozitive de maxim 27 mm, Gri Cod produs: SOD-149442
Vezi toate produsele din categoria Stand / Suport Laptop
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Compatibilitate maxima | 27 mm |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Stand |
Stand universal laptop SODI SMS-300, Ajustabil, Compatibil cu dispozitive de maxim 27 mm, Gri
Designul acestui accesoriu a fost inspirat de aspectul Turnului Eiffel, care impresionează pe toți cei care îl văd cu apariția sa frumoasă și extravagantă.
Oferiți MacBook-ului dumneavoastră un gadget care va schimba modul în care îl utilizați în fiecare zi.
Gravitația blochează automat brațele laptopului în poziție de îndată ce îl plasați în suport. Dispozitivul dumneavoastră va fi stocat în siguranță și nu va trebui să vă faceți griji că se va răsturna în suport sau că va aluneca accidental.
Transformați MacBook-ul dumneavoastră într-o adăugare elegantă pe birou fără a compromite funcționalitatea.
Aveți nevoie de un loc pentru a stoca convenabil nu doar laptopul, ci și accesorii esențiale de birou, cum ar fi o tastatură sau o tabletă suplimentară? Suportul cu gravitație Sodi SMS300 are un loc pentru toate.
Un laptop care este utilizat generează căldură. Cu acest suport, puteți uita de griji suplimentare, cum ar fi supraîncălzirea și posibilele defecțiuni.
Suportul cu gravitație Sodi SMS300 este căptușit cu silicon, ceea ce împiedică alunecarea dispozitivului în interior, dar, cel mai important, previne zgârieturile și vânătăile nedorite cauzate de închiderea brațelor. Dispozitivul dumneavoastră este în siguranță și protejat.
Structura specială din oțel și picioarele antiderapante fac suportul și laptopul foarte stabile.
Operarea suportului este incredibil de simplă – pur și simplu plasați laptopul în interior. Asta e tot! Uitați de șuruburi incomode și unelte inutile.
Compatibilitatea universală înseamnă că suportul se va potrivi aproape oricărui dispozitiv. Fie că folosiți un MacBook Air sau MacBook Pro, sau poate aveți un laptop de o marcă complet diferită? Atâta timp cât este mai puțin de 2.7 cm grosime, se va potrivi cu siguranță.
Economisiți spațiu valoros de lucru. Prin achiziționarea suportului cu gravitație Sodi SMS300, nu doar că puteți crește confortul muncii, ci și să-i reîmprospătați aspectul.
Date Tehnice | |
| Marcă | SODI |
| Model | SMS300 |
| Tip | Suport pentru laptop |
| Material | aliaj de aluminiu de înaltă calitate (suport) și silicon (picioarele și mânerul suportului) |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 16.21 x 11.00 x 8.79 cm |
| Greutate | 408 g |
| Compatibilitate | MacBook și alte laptopuri cu grosimea de până la 2.7 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Stand universal laptop SODI SMS-300, Ajustabil, Compatibil cu dispozitive de maxim 27 mm, Gri







