Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Statie de incarcare 4 in 1 UGREEN Nexode CD327, PD 65W, 3A, 2x USB-A, 2x USB-C, Gri Cod produs: UGR-180526
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj |
3 A 2 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Putere: 240W |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Material | Plastic |
| Putere |
65 W 22.5 W |
| Tip | Statie incarcare |
| Tip produs | Statie de incarcare |
Statie de incarcare 4 in 1 UGREEN Nexode CD327, PD 65W, 3A, 2x USB-A, 2x USB-C, Gri
Încărcătorul de rețea UGREEN permite încărcarea cu o putere de 65 W. Suportă multe protocoale de încărcare rapidă și permite conectarea a până la 4 dispozitive simultan. O serie de protecții asigură un nivel ridicat de siguranță. În plus, încărcătorul se remarcă prin dimensiunea sa compactă, astfel încât îl puteți lua cu dumneavoastră aproape oriunde.

Încărcare și mai rapidă
Încărcătorul UGREEN vă va permite să încărcați dispozitivele într-o clipă! Produsul acceptă încărcare rapidă în standardele Power Delivery, Quick Charge, FCP, AFC, SCP și BC 1.2. În plus, oferă încărcare cu o putere de până la 65 W. Astfel, puteți alimenta bateria unui iPhone 14 până la 50% în doar 27 de minute sau a unui Mac Book Air în 45 de minute!

4 porturi de ieșire
Modelul CD327 este echipat cu 4 porturi - 2x USB-C și 2x USB-A, astfel încât puteți încărca fără probleme mai multe dispozitive simultan. Încărcătorul se distinge, de asemenea, prin compatibilitatea sa largă. Puteți reînnoi cu ușurință energia în smartphone-uri (Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi), tablete Apple sau laptopuri.

Soluție inovatoare
Dispozitivul a fost creat pe baza tehnologiei avansate GaN II, ceea ce are un impact pozitiv asupra eficienței încărcării. Datorită acestei soluții, dispozitivul nu se supraîncălzește și consumă mai puțină energie. Încărcătorul, datorită protecției pe mai multe niveluri, asigură cel mai înalt nivel de siguranță. Garantează protecție împotriva, printre altele, supratensiunii, supraîncălzirii, supraîncărcării sau scurtcircuitelor.

Inclus în pachet
- încărcător de rețea
- cablu de alimentare de 2 m
Specificații:
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | CD327 |
| Dimensiuni | 71 x 29 x 74.5 mm |
| Intrare | 100~240V, 50/60Hz, 1.8A Max |
| Ieșire | USB-C1/2: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3.25A, PPS: 3.3-21V / 3A, 65 W Max USB A1/2: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A, 10V / 2.25A, 22.5 W Max |
| Protocoale de încărcare rapidă | USB-C: PD 3.0, PPS, QC 4.0, SCP, FCP, AFC, BC 1.2 USB-A: SCP, QC 3.0, FCP, AFC, BC 1.2 |
| Putere maximă | 65 W |
| Lungime cablu | 2 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Statie de incarcare 4 in 1 UGREEN Nexode CD327, PD 65W, 3A, 2x USB-A, 2x USB-C, Gri







