Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Statie de incarcare 4 in 1 USMAS CD195 cu lampa, Wireless Charge, 15W, USB-C, Alb Cod produs: USA-159434
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj |
2 A 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici |
Wireless Charging; Putere: 15W; |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | ABS |
| Putere |
15 W 5 W 3 W |
| Tip |
Incarcator wireless Statie incarcare |
| Tip produs |
Incarcator wireless casti Incarcator wireless smartwatch Incarcator wireless telefon Statie de incarcare |
Statie de incarcare 4 in 1 USMAS CD195 cu lampa, Wireless Charge, 15W, USB-C, Alb
Încărcătorul dispune de un design cu două bobine și încărcare rapidă de 15W – bobinele sunt poziționate sus și jos, asigurând o încărcare wireless eficientă, fie că telefonul este plasat orizontal sau vertical. Dispozitivul oferă încărcare rapidă chiar și la temperaturi scăzute și cu o eficiență foarte mare. În plus, încărcătorul are protecții multi-nivel împotriva supraîncălzirii, supraîncărcării și a supratensiunilor.
Încărcătorul este echipat cu o lampă LED, care funcționează perfect ca o sursă de lumină suplimentară. Dispozitivul are un braț de lampă ajustabil și trei niveluri de luminozitate.
Dimensiunea sa compactă și designul ușor de pliat îl fac convenabil pentru a lua acest încărcător oriunde ai nevoie de el.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | US-CD195 |
| Dimensiuni | 140 x 213 x 250 mm (pliat) |
| Ponderare | Aproximativ 268g |
| Culoare | Alb |
| Intrare USB-C | 5V-2A 9V-3A |
| Ieșire wireless pentru telefon | 15W (max.) |
| Ieșire wireless pentru căști | 5W (max.) |
| Ieșire wireless pentru ceas | 3W (max.) |
| Rază de inducție | 8mm (max.) |
| Eficiență de conversie | Aproximativ 75% |
| Informații suplimentare | Dispozitive compatibile: Pentru Apple Watch, căști și telefoane cu funcție de încărcare wireless Qi |
| Accesorii | - 1x cablu de încărcare USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Statie de incarcare 4 in 1 USMAS CD195 cu lampa, Wireless Charge, 15W, USB-C, Alb







